Звільнився з роботи в Full Web Studio

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Новини.

Звільнився з роботи Full Web Studio31 грудня 2012 року я звільнився з Full Web Studio за власним бажанням. У цій рівненської веб-студії я з 16 травня 2012 працював на посаді SEO-оптимізатора. Це була моя перша робота на такій посаді за новою спеціальністю, яку я отримав завдяки самонавчанню і практиці на своїх веб-сайтах.

За ці 7 місяців я займався дуже цікавою роботою:

  • Пошукова оптимізація сайтів каталогів і великих інтернет магазинів на платформах: OpenCart, osCommerce, ECshop, WordPress, Joomla
  • Ведення публічних сторінок в соціальних мережах Facebook, VK, Однокласники.
  • Просування сайтів за допомогою біржі посилань Sape, RooKee: створення анкоров, закупівля посилань, перевірка якості посилань.
  • Аналіз статистики Яндекс.Метрика, Яндекс.Вебмастер, Google Webmaster.
  • Консультації, аналіз і створення детального списку необхідних робіт.

Я отримав безцінний досвід, який неможливо було отримати якщо б займався тільки своїми проектами. Я дуже вдячний за справжній поштовх вперед в галузі SEO і SMO, за те що я зміг продовжувати поглиблювати і реалізовувати знання в галузі пошукової оптимізації.

Що далі?…

Я хочу зайнятися своїми проектами. Коли отримав постійну роботу, дуже бракувало часу на генерацію і реалізацію всіх ідей що були в голові. З часом вони просто забувалися.

Проекти ЗЕОНЗараз у мене є пропозиція від здолбунівської громадської організації “ЗЕОН” і Миколи Орлова, щодо оптимізації їх сайтів, участі в семінарах і т.п.

GBR - сайту фан-клуба ФК ТираспольТакож, я планую на наступному тижні відновити дизайн GBR – сайту фан-клуба ФК Тирасполь на більш потужний, адже цей морально застарів.

Щодо майбутнього, то я планую зосередитися на актуальних проектах для Здолбунова і Здолбунівського району, це сайт дошка оголошень і афіша подій.

дизайнерська студія Kulchyk

А ще у нас зі здолбунівськими дівчатами вже є дизайнерська студія Kulchyk, для якої ми зараз робимо інтернет-магазин авторських виробів ручної роботи.

Звичайно, я розіслав своє резюме в декілька потужних фірм Києва. Але сумніваюся що більшість з них погодиться на мою роботу дистанційно.

Отже, як я вже казав:

Новий рік – нові можливості, нові висоти, нові досягнення.

Tags: , , , ,


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.