Warning: Declaration of WarpMenuWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/gbrtiras/svitodar.org/www/wp-content/themes/yoo_subway_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 556
Здолбунівський Інтернет: жовтень 2013 | Дмитро Хомицький


Здолбунівський Інтернет: жовтень 2013

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Інтернет.

Здолбунівський Інтернет: жовтень 2013Як змінився здолбунівський сегмент Інтернет у жовтні 2013, читайте у моєму огляді. 

Сайти

Zdolbuniv.com

У середині жовтня 2013, місцевий інформаційний-портал zdolbuniv.com нарешті перейшов на систему коментарів Disqus. Тепер відвідувачі можуть коментувати статті через сучасний інтерфейс з купою зручних “фішек”. До речі одним з перших сайтів де була встановлена ця система – блог Яни Польової, майже 2 роки назад!

Система коментування Disqus на порталі zdolbuniv.comТакож в шапці сайту змінився логотип. Тепер він виглядає дуже креативно, адже на ньому зображені впізнавані силуети здолбунівських будівель.

Новий логотип сайту zdolbuniv.com

www.zplzt.com

Залізничний ліцей експериментує з дизайном свого сайту http://www.zplzt.com/. Так було до, а ось як стало:

Новий дизайн сайту ЗПЛЗТ

gymnasia.rv.ua

Офіційний сайт Здолбунівської гімназії http://gymnasia.rv.ua/, продовжує стрімко розвиватися: оновлюється дизайн, додаються свіжі новини. Мені сподобалися цитати в сайдбарі;)

sova

Соціальні мережі

У жовтні 2013 кількість учасників з міста Здолбунів, в найбільш популярних соціальних мереж склала:

 – 9848 осіб [+171] (джерело – зняти галочку “з фотографією”)

 – 8870 осіб [+146] (Здолбунів + Здолбунов)

 – 920 осіб [+20] (Zdolbuniv + Zdolbunov + Zdolbunow)

 – 83 осіб [+4] (джерело –  без сторінок організацій)

Судячи по цифрах, можна сказати що кількість здолбунівських користувачів соціальних мереж поступово зростає як і в попередньому місяці. У соціальну мережу Facebook знов повернулися користувачі з місцем проживання “Zdolbunow” які пропали у вересні 2013.

Здолбунівські спільноти в соціальних мережах.

Відкриті групи з явно вказаним регіональним напрямком.

VK:

Як ми бачимо, офіційна група Здолбунів Сіті являється лідером по збільшенню учасників, протягом року з такою динамікою вона може наздогнати офіційну групу Здолбунів.ком.

Однокласники:

Безумовний лідер група “ЗДОЛБУНІВ”. Знов повернулась в рейтинг закрита група “Здолбунівська ЗОШ №1″ яка зникла у вересні.

Facebook:

Планомірне зростання всіх спільнот і груп, група Освіта Здолбунівщини різким стрибком учасників (+19) випередила групу “Здолбунів Сіті”.

Google+:

Як і раніше, єдина здолбунівська спільнота у Google+, збільшила кількість учасників на 1 людину.

Наші втрати

1. Припинив своє існування сайт http://impuls.rv.ua/. 17.10.2013 домен був вимкнутий. “Здолбунівський громадсько-політичний портал Імпульс” проіснував майже 3 роки, як він виглядав можна подивитися тут.

2. 20 жовтня 2013 вимкнутий сайт здолбунівського рукодільного інтернет-магазину “Кульчик” http://kulchyk.com.ua/. Він не став прибутковим стартапом, після 3 місяців роботи власники припинили його підтримувати.

3. У жовтні 2013, також, був вимкнутий альтернативний сайт спортсмена-залізничника Віталія http://runningman.thv.org.ua/index.html. Все це логічно, адже після глобального переїзду сайтів створених на платформі Яндекс – narod.ru на хостинг Ucoz, запрацював його старий сайт. Навіщо йому два?

4. Також, у жовтні 2013, був вимкнутий сайт здолбунівської студії розробки сайтів Web-Style – http://web-style.rv.ua/. Схоже це був “one man” проект, який теж не утримався на плаву.

SEO

У жовтні 2013, Здолбунівський Інтернет сягнув 79 сайтів. Середній ТІЦ – 3.8, середній Google PR – 1.06.

У всесвітній каталог сайтів DMOZ додалися 2 здолбунівських сайти:

Попередні огляди

Здолбунівський Інтернет: вересень 2013

Здолбунівський Інтернет: серпень 2013

Здолбунівський Інтернет: липень 2013

Tags:


Схожі статті:

© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.