Здолбунівський Інтернет: вересень 2013

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Інтернет.

ZI092013

Головні події вересня 2013, які відбулися у Здолбунівському сегменті Інтернет. Апдейт Яндекс ТіЦ, оновлення на місцевих порталах, соціальні мережі у вересні, нові невідомі сайти Здолбунівщини.

Апдейт ТіЦ.

25 вересня 2013, відбувся довгоочікуваний апдейт тематичного індексу цитування Яндексу. А це значить підведені підсумки якості сайтів за останні 3 місяці. В цілому для Здолбунівського Інтернету нічого не змінилося, лідери все ті ж і ніяких стрибків немає. Все це зрозуміло, адже літо – період відпусток і спаду інтернет-активності.

Ось як виглядають найавторитетніші сайти Здолбунівського району за ТіЦ Яндекс:

1. Яна Польова: блог нестандартных мыслей – ТіЦ 30

2. Здолбунівська районна державна адміністрація –  ТіЦ 30

3. ТОВ ВТФ “Системний Дизайн” – ТіЦ 30

Яна Польова знов підтверджує що вона не тільки найпотужніший блогер Здолбунівщини, але і взагалі наповнює найцікавіший сайт за рейтингом Яндекс. Це підтверджує як ТіЦ, так і відвідуваність сайту.

Здолбунівська РДА все літо не зупинялась, і постійно додавала новини на свій офіційний сайт, які швидко розлітались по сайтах здолбунівських ЗМІ. В цілому критична маса матеріалів на сайті дає підстави триматися в трійці лідерів.

Сайт місцевого Інтернет-провайдера, у якого Домашній Інтернет від Київстар продовжує відвойовувати бізнес, залишається в трійці лідерів, хоча і не публікував новини з 7 лютого 2012 року. Мабуть понад 60 зовнішніх посилань на сайт зробили своє діло, і Яндекс їх оцінив.

Середній ТіЦ Здолбунівського Інтернету не змінився і складає 3,66.

Соціальні мережі.

У вересні 2013 кількість учасників з міста Здолбунів, в найбільш популярних соціальних мереж склала:

 – 9677 осіб [+184] (джерело – зняти галочку “з фотографією”)

 – 8724 осіб [+185] (Здолбунів + Здолбунов)

 – 900 осіб [-20] (Zdolbuniv + Zdolbunov + Zdolbunow)

 – 79 осіб [+7] (джерело –  без сторінок організацій)

Як ми бачимо, дуже показово кількість зареєстрованих за місяць користувачів VK майже збігається з користувачами Однокласників. Звідси висновок: обидві соціальних мережі у нас однаково популярні.

Здивувало зменшення кількості користувачів Facebook, чомусь мешканців які вказали своє місце проживання Zdolbunow виявилося 0, тому і зменшення -20.

Трохи радує соціальна мережа Google+, здолбунівські користувачі продовжують цікавитися цією мережою і помаленьку реєструються. Це радує.

Здолбунівські спільноти в соціальних мережах.

Відкриті групи з явно вказаним регіональним напрямком.

VK:

Офіційна група Здолбунів Сіті продовжує набирати учасників через різноманітні конкурси і цікавий контент, звідси потужне зростання. Офіційна група Здолбунів.ком і НК Шайба продовжують планомірне зростання.

Однокласники:

Найпопулярніша група “ЗДОЛБУНІВ” продовжує зростання швидше ніж інші, завдяки моєму постійному постінгу цікавих посилань в групу. Група “Здолбунівська ЗОШ №1” схоже зникла, а її місце зайняла “Здолбунівська ЗОШ №1 – наша школа”, інакше як пояснити різку зміну кількості учасників з 372 у серпні до 208 у вересні.

Facebook:

Планомірне зростання всіх груп, група Здолбунів Сіті випередила групу Освіта Здолбунівщини. Також, наздоганяє трійку лідерів сторінка Zdolbuniv.com – 55 учасників.

Google+:

Єдина здолбунівська спільнота у Google+, завдяки попередньої публікації огляду збільшила кількість учасників на 1 людину:).

Оновлення на місцевих порталах.

Zdolbuniv.com додав декілька цікавих розділів.  Це потужна фото-галерея міста, від раритетних фото польської доби до сучасних фото які зробили користувачі, а також розклад руху пасажирських і приміських поїздів. Також, оновилося лого сайту. В майбутньому адміністрація планує повністю доробити карту міста з назвами вулиць і можливо з номерами будинків.

Здолбунів ONLINE поступово додає нові розділи на сайт, які мають попит і цікаві здолбунівчанам. Повноцінно на головній сторінці запрацювала стрічка новин Здолбунівського Інтернету, на момент публікації статті до неї додано 32 сайти. Завершено оновлення рубрик для Дошки оголошень Здолбунівського району, перші оголошення вже додані мешканцями міста. Афіша заходів і подій Здолбунівщини продовжує активно інформувати здолбунівчан, за весь час проінформовано про 37 подій. Також на сайті з’явися розклад поїздів по станції Здолбунів, на жаль поки російською мовою, а також найактуальніший каталог здолбунівських сайтів, в якому зараз 82 сайти. Як не дивно, але погоду у Здолбунові шукають дуже часто, в якості експерименту на сайті з’явилася сторінка “Погода у Здолбунові” з великою підбіркою інформерів з прогнозами погоди від найпопулярніших метеорологічних порталів. В майбутньому, адміністрація порталу планує додати перший повноцінний здолбунівський чат і потужний форум.

Здолбунів Сity продовжує успішно монетізувати свій трафік, на сайті з’явилися банери місцевих підприємств.

Здолбунівська гімназія оновила свій сайт, і почала регулярно додавати новини.

Яна Польова продовжує експериментувати з дизайном свого сайту, мінімалізм і світло – ось нові тенденції.

Що нового-цікавого про здолбунівські сайти.

Блогер і дизайнер-початківець Анжела Рудницька, за моїм запрошенням, зробила огляд дизайну здолбунівських сайтів.  Свіжий і цікавий погляд на сайти, корисний для наших місцевих веб-майстрів.

Сайт дитячого садочка “Грайлик” несподівано став одним з найкращих веб-сайтів садочків Рівненщини за оцінкою освітян. Повний список сайтів дитячих садочків Рівненської області можна подивитися тут.

Село Буща поповнилось другим сайтом який представляє її в Інтернет, це блог Юрія Алексійчука.

Вперше в історії місцевого Інтернету, особиста сторінка здолбунівчанина Віталія була заблокована за піратський контент.

Ну і в кінці не забуду про себе, читайте як здолбунівський блогер підловив обласну владу на брехні.

П. С.

Наче ні про кого не забув, якщо є новини  – кидайте в коменти.

Tags:


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.