Warning: Declaration of WarpMenuWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/gbrtiras/svitodar.org/www/wp-content/themes/yoo_subway_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 556
Здолбунівський Інтернет: січень 2014 | Дмитро Хомицький


Здолбунівський Інтернет: січень 2014

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Інтернет.

Здолбунівський Інтернет: січень 2014

Головні події січня 2014 року Здолбунівського Інтернету в моєму щомісячному огляді: нові сайти, потужне опитування про мера, здолбунівський дід, рекорди відвідуваності і відлуння подій навколо майдану. 

Насамперед, хочу подякувати всім постійним читачам моїх щомісячних оглядів, які взяли участь в опитуванні і підтримали мене.

Чи потрібні такі огляди Здолбунівського Інтернету?

Постараюся у новому 2014 році, зробити огляди більш цікавішими і зрозумілішими.

Отже, починаємо огляди 2014 року!

Що нового у січні 2014

Хвиля створень сайтів Здолбунівських дитячих садочків

Завдяки постійному читачу оглядів – Олександру, у кінці грудня 2013 я отримав цілий список з сайтів які створили дитячі садочки сіл Здолбунівського району.

http://bushcha-dnz.edukit.rv.ua/ Дошкільний навчальний заклад “Вишенька” с. Буща
http://gilcha2-dnz.edukit.rv.ua/ Дошкільний навчальний заклад “Теремок”, с. Гільча Друга
http://glynsk-dnz.edukit.rv.ua/ Дошкільний навчальний заклад “Сонечко”, с. Глинськ
http://kunyn-dnz.edukit.rv.ua/ Дошкільний навчальний заклад “Волошка”, с. Кунин
http://kopytkove-dnz.edukit.rv.ua/ Дошкільний навчальний заклад “Сонечко”, с. Копиткове
http://novosilky.edukit.rv.ua/ Дошкільний навчальний заклад “Барвінок”, Новосілки

Мабуть, ця хвиля почалась з мого розслідування, але як там не було, для Здолбунівського Інтернету це тільки плюс. Тепер у Рівненській області представлено 12 садочків Здолбунівського району, схоже це найбільший показник по області.

Перше масштабне інтернет-опитування

6 січня 2014 року, мені як адміністратору порталу “Здолбунів ONLINE” вийшло домовитися про створення першого опитування, яке погодились розмістити в соціальних мережах і на свої сайтах найбільш потужні інтернет-змі Здолбунівщини: Здолбунів Сіті, Здолбунів.ком і Нове Життя.

Тема опитування: “Якщо б вибори міського голови Здолбунова відбулись наступної неділі, за кого би ви проголосували?“.

Отже, на сьогоднішній день (25.01.2014), за 20 днів опитування, проголосували 532 людини. Серед них віком 18+: 313 осіб. Ось як виглядав хід голосування:

Хід опитування про мера Здолбунова

Проаналізувавши перші результати опитування, спільно з адміністраторами всіх сайтів, ми розробили правила підрахунку голосів, щоб якомога наблизити їх до справжнього опитування.

Критерії підрахунку голосів:

1. Місце проживання: Здолбунів або “приховано”.

2. Акаунт: людина (не магазин, не компанія, не партія, не клуб і т.п.).

3. Вік: 18+ (активна галочка “Показати голоси учасників доросліше 18 років”).

Також, було обговорено термін опитування – 1 місяць. Тому, 6 лютого 2014 року ми зробимо підсумки і детально розкажемо про результати опитування.

Народна Трибуна Zdolbuniv.com

 Здолбунів Ком відкрив Народну Трибуну, тепер кожен має право бути почутим. Як зазначено на сайті:

Народна трибуна від zdolbuniv.com – це проект, створений для вільного обміну думками жителів Здолбунова. Без жодних реєстрацій та довгих процедур вивчення блогових редакторів ви можете розмістити будь-які свої думки про події нашого міста, держави чи навіть світу на одному із найвідвідуваніших сайтів Здолбунівщини. Завдяки цьому вашу точку зору прокоментують і побачать сотні людей.

Активно розвивається сайт Катеринівської церкви

Адміністратори сайту Свято-Катеринівського храму додали багато цікавих розділів на сайт: запитання священнику, відео, аудіо і багато іншого. Завдяки мінімалістичному дизайну сайт працює швидко і надійно.

Сайт Свято-Катеринівського храму

Відхід у вічність здолбунівського діду

22 січня 2014 року, старий 92-річний дід відправився до праотців, так і не дочекавшись своєї черги в багатостраждальній здолбунівської лікарні. Ця новина отримала великий резонанс у здолбунівському Інтернеті і на один день (до подій навколо здолбунівської РДА) стаття у Здолбунів Сіті стала найгучнішою за останній місяць – 1000 переглядів за 3 дня.

Я висловлюю співчуття рідним і близьким діда. Судячи по віку, він пережив 2 світових війни, багато змін влади, розпад СРСР, ну і мабуть народження онуків і правнуків. Погодьтеся, не кожному випадає прожити таке насичене подіями життя, і не про кожного здолбунівського померлого діда напишуть в газетах і в Інтернеті.

Відхід у вічність здолбунівського діду

Рекорд відвідуваності здолбунівського Інтернету

23 січня 2014 року портал Zdolbuniv.com встановив неймовірний рекорд відвідуваності для всього здолбунівського Інтернету – 4559 відвідувачів за добу! Все це відбулось через серію ексклюзивних новин про події навколо Здолбунівської РДА. Попередній рекорд Здолбунів Сіті – 1562, побитий майже в 3 рази.

Скріншот статистики відвідуваності сайту Zdolbuniv.com

Відлуння протистоянь Євромайдану у Здолбунові

Починаючи з 23 січня 2014 року, коли громада Здолбунова приєдналась до загальноукраїнських активних дій по захопленню районних адміністрацій і примушенню голів писати заяви на звільнення. Здолбунівські інтернет-змі перебували в епіцентрі всіх подій і детально інформували читачів фото і відео репортажами.

Керівники РДА пишуть заяви на звільнення (фото Здолбунів Сіті)

Здолбунів Сіті створив окрему рубрику на сайті “#Революція“, де тепер можна знайти всі матеріали пов’язані з Євромайданом і подіями навколо у Здолбунові.

Створена група “Здолбунівської сотні самооборони“, яка активно почала діяти і створювати неприємності місцевим регіоналам.

Регіонали у свою чергу, на своєму сайті “Дзеркало Здолбунівщини” опублікували підбірку пекельних матеріалів про опозицію (скріншот), а на події навколо РДА, відповіли що оголошують мобілізацію своїх прихильників щоб “достойно піти назустріч агресивно налаштованим опозиційним силам“.

Спільнота здолбунівського текстового Skype-чату теж активно обговорювала події які відбувалися у Здолбунові і на Грушевського у Києві. Чат розділився на 3 сторони: прихильники протестуючих, противники, а також скептики. На жаль, до порозуміння досі не дійшли. Тривають бурхливі і запеклі обговорення. Раджу всім здолбунівчанам з активною позицією приєднуватися!

Соціальні мережі

Кількість учасників соціальних мереж Здолбунова на січень 2014:

Однокласники – 9406 осіб [+220] (Здолбунів + Здолбунов)

VK – 8721  осіб [+132] (джерело, активна галочка “з фотографією”)

Facebook – 1140 осіб [+120] (Zdolbuniv + Zdolbunov + Zdolbunow)

Google+ – 129 осіб [+41] (Здолбунів + Здолбунов, фото людей, з людськими іменами, місто вказано явно, без сторінок організацій)

Однокласники – збільшилося зростання в 2 рази, VK – планомірне зростання, Facebook – неймовірний стрибок +120. Соціальну мережу Google+ тепер рахуємо разом з тими хто вказав місто російською мовою.

Здолбунівські спільноти в соціальних мережах.

У підрахунку беруть участь відкриті групи з явно вказаним регіональним напрямком.

VK:

Відчутно збільшилося зростання всіх груп, мабуть все це пов’язано з політичною обстановкою в Україні.

Однокласники:

Всі групи зростають, крім zbest, який втрачає своїх прихильників через відсутню активність адміністрації.

Facebook:

Всі спільноти плавно зростають, Пласт продовжує втрачати учасників.

Google+:

Єдина здолбунівська спільнота у Google+ майже в 2 рази збільшила кількість учасників.

Твіттер:

Майже всі твітери спільнот без змін.

Депутати районної Ради у соціальних мережах

Спільними зусиллями з Ярославом (Zdolbuniv.com) ми перевірили присутність депутатів здолбунівської районної Ради в соціальних мережах.

Чати Здолбунівщини

Текстовий Skype-чат Здолбунівщини

Як вже я писав вище, в чаті загострюються дискусії навколо Євромайдану, подій на Грушевського і в Здолбунові. Кількість учасників склала 21 осіб. Нагадую, що 17.02.2013 (майже рік назад), в чаті було 16 учасників.

Текстовий Skype-чат Здолбунівщини

Чат Здолбунів ONLINE

Адміністрація Здолбунів ONLINE продовжує працювати над першим веб-чатом Здолбунівщини. Попереду ще багато виправлень і значне розширення функціоналу.

Чат Здолбунів ONLINE

SEO

Інформація для спеціалістів пошукової оптимізації.

Оновлення ТІЦ

24 січня 2014 року відбулось оновлення тематичного індексу цитування Яндекс. В цілому, Здолбунівський Інтернет збільшив свої показники з 3.13 до 3,54, це +13%. Я вважаю це дуже гарним зростанням якості наших сайтів. Всюди де велася робота, всі отримали зростання.

Трійка сайтів за показниками ТІЦ:

1. Здолбунівська районна державна адміністрація – ТІЦ 40 (PR 3)

2. Яна Польова – блог нестандартных мыслей – ТІЦ 40 (PR 2)

3. Здолбунів City – ТІЦ 30 (PR 2)

В дужках вказані показники Google PageRank, оскільки деякі сайти мали схожі показники і відповідно PR був врахований.

Видимість в українському Google

24.01.2014 відбувся апдейт показників видимості в Google від сервісу Prodvigator.UA.

Ось як виглядає трійка здолбунівських сайтів з найкращою видимістю в українському Google.

1. Здолбунів City – 1.47
2. Здолбунів Ком – 0.917
3. Нове Життя – 0.461

Кількість сайтів

Здолбунівський сегмент Інтернет збільшився до 99 сайтів. Від епохальної відмітки 100 сайтів, нас відділяє всього 1 сайт. Нагадую, що власники здолбунівських інтернет-ЗМІ прогнозують у 2014 році створення різних сайтів і блогів під вибори 2015. Поточна політична обстановка цьому схоже буде дуже сприяти.

Tags:


Схожі статті:

© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.