Warning: Declaration of WarpMenuWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/gbrtiras/svitodar.org/www/wp-content/themes/yoo_subway_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 556
Здолбунівський Інтернет: листопад 2013 | Дмитро Хомицький


Здолбунівський Інтернет: листопад 2013

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Інтернет.

lystopad

Еволюція Здолбунівського сегменту Інтернет у листопаді 2013: огляд змін на найбільших порталах Здолбунова, статистика соціальних мереж, нові і невідомі сайти знайдені на нескінченних просторах Мережі.

Що нового?

Zdolbuniv.com

На Здолбунів Ком з’явилася рубрика “Цей день в історії Здолбунова“.

Рубрика "Цей день в Історії" на сайті Здолбунів КомДуже цікаво спостерігати, що відбувалося 50 або 100 років назад рівно в цей день. Хоча у нас і місто невелике, але все ж таки є про що писати. Закликаю всіх небайдужих здолбунівчан допомагати сайту і повідомляти про інші події, яких на сайті немає і які можна додати базу.

Здолбунів ONLINE

Портал Здолбунів ONLINE продовжує популяризувати місцевий Інтернет і додає новий розділ “Блогери“. Тепер мешканці Здолбунова і Здолбунівського району можуть узнати, чим живе здолбунівська блогосфера.

 

Блогери - новий розділ на сайті Здолбунів ONLINE

Здолбунів Сіті

У листопаді 2013, ЗС вимкнув гостьове коментування статей. У зв’язку зі зростанням масового коментування ригоаналоботами провладними кріпаками (холуями) “тролями” під різними іменами. Як видно, рівень дискусії виріс на порядок.

Авторізація в Disqus для коментування статей на Здолбунів Сіті

Соціальні мережі

Ось як змінилася кількість учасників соціальних мереж Здолбунова у листопаді 2013:

VK – 8454 осіб (джерело, активна галочка “з фотографією”)

Однокласники – 9065 осіб [+195] (Здолбунів + Здолбунов)

Facebook – менше 1000 (Zdolbuniv + Zdolbunov + Zdolbunow)

Google+ – 87 осіб [+4] (джерело, фото людей, без сторінок організацій)

Twitter – 48 осіб (джерело)

Вирішив робити підрахунок користувачів VK з фотографією в акаунті, адже це хоч якась гарантія що це не боти. Тому порівняти з попереднім місяцем неможливо.

Однокласники показують впевнене зростання, майже +200 учасників!

Facebook змінив видимість кількості аудиторії при створенні рекламної компаній, що унеможливило дивитися кількість учасників – мешканців Здолбунова (кількість яких складає менше 1000 осіб).

Мережа Google+ повільно продовжує зростати, все та же динаміка –  плюс 4 учасника.

Вперше в огляді взяли участь учасники соціальної мережі мікроблогів Твіттер! Разом їх зараз 48 осіб. Для пошуку використовується сервіс пошуку по людях від Яндекс.

Здолбунівські спільноти в соціальних мережах.

Відкриті групи з явно вказаним регіональним напрямком.

VK:

Передбачуване зростання всіх груп, Здолбунів.ком відстає через застарілий функціонал групи (не спільноти). Як повідомив мені Ярослав – засновник групи і адміністратор сайту Здолбунів Ком:

Група не відображається у учасників зліва у підписках, неможливо розсилати запрошення, збирати новини “запропонувати новину”. Групи інші набирають нових користувачів, бо вони відображаються у списку спільнот зліва і їх видно. В мене ж група-привид. Навіть в “Цікаві сторінки”, групи моєї там немає і бути не може. Бо розробники VK створили нові типи спільнот, а про старі забули.

Однокласники:

У соціальної мережі Однокласники за цей місяць, відбулася велика перестановка сил.

Угодою року, можна назвати ребрендінг найпотужнішої групи “ЗДОЛБУНІВ” яка становиться “Здолбунів ONLINE“, офіційною групою сайту. Власники сайту і групи змогли домовитися о взаємовигідної співпраці.

Також приємна новина, нарешті Здолбунів ком створив свою офіційну групу в однокласниках, і одразу вийшов на 3 місце, потіснив закриту групу “Здолбунівська ЗОШ №1″ (вона знов зникла з пошуку).

Facebook:

Неймовірне зростання офіційної групи станиці ПЛАСТ у Здолбунові-Здовбиці. Мабуть це результат поїздки Юрія Шадія на Євромайдан, а також його агітація у соц. мережах. Решта груп – планомірне зростання.

Google+:

Єдина здолбунівська спільнота у Google+, не збільшила кількість учасників. Сподіваюся що хтось з 87 здолбунівських учасників побачить групу і вступить до неї.

Твіттер:

@ZdolbunivCity – 5 підписнків

Вперше в нашому огляді з’явилася соціальна мереж мікроблогів Твіттер. Поки єдина спільнота представлена у цієї мережі – Здолбунів Сіті.

Нові сайти

Здолбунівська районна молодіжна громадська організація “ОПІР”

Переглядаючи історію повідомлень у групі “Здолбунів Ком” за 2009-2010 рік, наткнувся на посилання http://mgo-opir.at.ua/. Це вже неіснуюча організація, але сайт, завдяки безкоштовному хостингу, досі працює.  Перша стаття на сайті датована 15 березня 2009 року, остання – 12 липня 2009 року. Отже, сайт вже 4 роки не оновлюється.

Здолбунівська районна молодіжна громадська організація "ОПІР"

Я дізнався що цей сайт створював Ярослав (зараз засновник Здолбунів Ком), з його слів, засновниками організації виступила група однодумців, очолив її Анатолій Бондарчук. Опір почав розвиватися дуже потужно, але і швидко все згасло, оскільки учасники роз’їхалися вчитися і працювати.

Блог Ольги Ферар

Після того як на Здолбунів Ком були закриті блоги, Оля втратила свій старий блог. Через 4 місяці, на мої численні прохання і завдяки натхненню, вона створила новий блог на платформі Livejournal за адресою olga-ferar.livejournal.com. Таким чином вона стала 7 блогером Здолбунівського сегменту Інтернет.

Блог Ольги Ферар

Сайт-візитка Будеразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Вже не пам’ятаю хто мені кинув посилання, але знайдений перший сайт села Будераж – сайт-візитка місцевої школи http://buderazh.edukit.rv.ua/.

Сайт-візитка Будеразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Інформаційний портал “Дзеркало Здолбунівщини”

19 листопада 2013 року, на просторах місцевого Інтернету з’явився офіційний сайт скандально відомої газети “Дзеркало Здолбунівщини” – інформаційний портал http://zdolbmir.com.ua/. Це та сама “регіональна” газета (партії регіонів) на яку заставляють підписуватися кріпаків освітян і інших працівників бюджетної сфери.

Інформаційний портал "Дзеркало Здолбунівщини"

Отже, в ряди здолбунівських інтернет-ЗМІ вступив новий – четвертий учасник. Тепер проопозиційні читачі які зібралися навколо сайтів “Здолбунів Сіті”, “Здолбунів Ком”, ну і “Нове Життя”, можуть перенести фронт боротьби на територію противника і атакувати в коментарях статті першого провладного інтернет-ЗМІ Здолбунівщини. Судячи по запеклої рубці в коментах після Євромайдану, всім буде весело!

Сайт Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва

20 листопада 2013 року, Здолбунівська районна бібліотека примудрилася створити свій сайт на іспанському домені! Неймовірно, але це правда – http://lib-child.hol.es/.  Проте це безкоштовний хостинг і домен, чому ні?

Сайт Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва

Отже, це поки все що я можу вам розказати про здолбунівський сегмент Інтернет листопада 2013.

Попередні огляди

Здолбунівський Інтернет: жовтень 2013

Здолбунівський Інтернет: вересень 2013

Здолбунівський Інтернет: серпень 2013

Здолбунівський Інтернет: липень 2013

Tags: ,


Схожі статті:

© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.