Здолбунівський Інтернет: липень 2013

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Інтернет.

Здолбунівський Інтернет: липень 2013

Апдейт ТіЦ Яндексу, закриття блогів на Zdolbuniv.com, загальні показники Здолбунівського Інтернету у липні 2013, та інші цікаві новини Мережі міста і району.

Закриття блогів на порталі Zdolbuniv.com.

Найголовніша подія липня 2013 у Здолбунівському Інтернет – закриття 08.07.2013 блогів на порталі Zdolbuniv.com. Сьогодні, мені як блогеру http://www.svitodar.zdolbuniv.com/, через соц. мережі, було надіслано повідомлення від адміністратора порталу Ярослава, з попередженням про закриття:

Нажаль в понеділок блоги на сайті буде закрито. Якщо у вас там є якась важлива інформація, в разі поновлення роботи ресурсу, в неділю ви зможете зробити бекапи або ж скопіювати інформацію на свій вінчестер. Закриттю підлягають всі блоги. Дякую за розуміння.
Надалі сервіс блогів буде відкрито в іншому форматі – без власних доменних імен та окремих адмін-панелей. Нажаль я недооцінив всі небезпеки, що можуть існувати при створені підсайтів зв’язаних з основним ресурсом та не врахував безпечність користувачів здолбунівського сегменту інтернету. Прошу пробачення за незручності.

Як прокоментував пан Ярослав, це вимушений захід щоб посилити безпеку порталу від мережевих, атак через уразливості блогів.

Отже, до 3 сайтів які втратив Здолбунівський Інтернет, додаються ще 6 блогів:

Апдейт тематичного індексу цитування Яндексу.

02.07.2013 відбулося оновлення показників тематичного індексу цитування (ТіЦ) Яндексу. ТіЦ це загальний показник авторитетності сайту, який присвоюється всім сайтам пошуковою системою Яндекс, і який залежить від кількості і якості зовнішніх посилань на сайт. Оновлюється ТіЦ приблизно раз в 1-2 місяця.

Найвищий ТіЦ серед здолбунівських сайтів, який складає 30,  тепер мають 2 ресурси:

З усіх 64 сайтів нашого Інтернету, ні один сайт не отримав збільшення показнику ТіЦ, навіть деякі втратили. Тому, можна сказати що, в цілому якість Здолбунівського Інтернету для пошукової системи Яндекс трохи погіршилася. Середнє значення ТіЦ всіх сайтів складає 4,06. 

Потужний старт нового сайту фірми Пластілін.

сайт рекламно-поліграфічної фірми "Пластілін"

З початку червня 2013, велику активність став проявляти сайт рекламно-поліграфічної фірми “Пластілін” http://plastilin.rv.ua/. На сайті ледве не декілька разів на день оновлюється стрічка  цікавих статей на тему фотографії, дизайну, відео і т. п. Дуже смачні статті з точки зору естетики. Ну, про великий обсяг комерційних пропозиції я взагалі нічого скажу, просто зайдіть і подивіться.

Tags:


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.