Здолбунівський Інтернет: квітень 2014

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Інтернет.

Здолбунівський Інтернет: квітень 2014

Основні події які відбулися у здолбунівському сегменті Інтернет: нові сайти і блоги, конкурс комп’ютерної графіки і веб-дизайну, відео які порвали Здолбунівський Інтернет

Що нового у квітні 2014

Створений краєзнавчий блог здолбунівської ЦСПШБ

28 березня 2014 року за адресою http://zdlib.blogspot.com/ запрацював дуже цікавий сайт “Здолбунівщина” – краєзнавчий блог Здолбунівської ЦСПШБ (подяка Миколі Орлову за наводку). На сайті багато корисної інформації про Здолбунівський район, про яку мало хто чув, це і легенди про здолбунівські села і відомі особистості які народилися на Здолбунівщині.

 "Здолбунівщина" - краєзнавчий блог Здолбунівської ЦСПШБ

Створений блог Христини Хандрук

02 квітня 2014 року здолбунівчанка Христина створила персональний блог http://kristinakh-k.livejournal.com/Перший же пост після передруку його на Здолбунів Ком розворушив Здолбунівський Інтернет. І це не дивно, адже тема дуже болюча – “Здолбунівський пологовий будинок”. Чотири десятка коментарів, потужна рубка і звинувачення. Отже, непоганий старт!

Створений блог Христини Хандрук

Портал міста Здолбунів – все!

Припинив існування один з найстаріших сайтів Здолбунова “Портал міста Здолбунів” – http://zdol.rv.ua/. Найстаріша стаття, яку я зміг віднайти на ньому, датована 13.03.2001. Це майже 13 років! Просто неймовірно! Ось як виглядав сайт 24 травня 2013 року (знімок з Інтернет Архіву). Дуже шкода що такий релікт більше не відкривається у браузері. Сподіваюсь домен не перехоплять через гарні SEO-показники.

Припинив існування один з найстаріших сайтів Здолбунова "Портал міста Здолбунів"

Створений персональний сайт Ігоря Гомончука

04 квітня 2014 року створений персональний сайт здолбунівчанина Ігоря Гомончука – http://gomonchuk.rv.ua/. Ігор – громадський активіст і цього напрямку його перші статті.

Створений персональний сайт Ігоря Гомончука

Ольга Ферар створила персональний блог

05 квітня 2014 Ольга створила персональний сайт http://ferar92.wix.com/olgaferar на платформі WIX. Сайт пропрацював 2 тижні, після чого був вимкнутий. Можливо через незручний інтерфейс, негарний домен і взагалі через обрізанні функції безкоштовного тарифу на користування сайтом.

Ольга Ферар вивчає платформу сайтів WIX.

Але, вже 25.04.2014 Ольга купує домен ferar.in.ua і незабаром ми зможемо побачити оновлений повноцінний блог. Зараз тривають роботи над налаштуванням і переносом всіх старих статей.

Здолбунівська РДА транслює невірну RSS-стрічку

Після переїзду на новий домен http://zdolbun.gov.ua/, сайт Здолбунівської РДА транслює некоректний RSS зі старою адресою. Через це, всі новини сайту, які підхоплюються RSS-агрегатором Здолбунів ONLINE відображаються у стрічці новин не вірно. Замість gov.ua ставиться rv.ua. Сподіваюсь адміністратор сайту це виправить.

Відновив роботу сайт міської ради

07 квітня 2014 року, адміністрація міської ради Здолбунова нарешті проплатила домен zdolbyniv.rv.ua і сайт відновив роботу. Я дуже радий що знайшлись гроші і сайт зберегли.

Відновив роботу сайт міської ради

Знайдено блог Ірини Гром’як

По наводці Ярослава Ніколіна був знайдений блог Ірини Гром’як – http://viriny.in.ua/, який створений 12.02.2014! Дуже здивувало, що цей достатньо якісний блог жінки з Глинська працює понад 2 місяці, і ніхто про нього не знає. Сподіваюсь після моєї статті, блог пані Ірини збільшить аудиторію. Звичайно, сайт вже доданий в каталог сайтів Здолбунівщини.

Знайдено блог Ірини Гром'як

Районний конкурс комп’ютерної графікі і веб дизайну

14 квітня 2014 року, у Здолбунові відбувся районний конкурс комп’ютерної графіки і веб-дизайну. Мабуть найважливіша IT-подія Здолбунівського району у цьому році. Детальний звіт з місця події можна подивитися тут.

Я в свою чергу хотів би відмітити неймовірно позитивне відео, яке перемогло в конкурсі на кращий відеоролик.

Здолбунівські “дебіли” підірвали здолбунівський інтернет

Найгучніша подія цього місяця – руйнування здолбунівськими підлітками лавок на стадіоні “Колос”. Скандальне відео цього дійства просто підірвало інтернет Здолбунівщини. Соціальні мережі ломилися від кількості коментів і репостів.

 На мою думку, хлопці виправили свою помилку, а виправлена помилка – не є помилкою.

Здолбунівський текстовий Skype-чат відлюстровано

Адміністратор чату Віталій, на вимоги постійних учасників, видалив мертвих користувачів, які за весь час існування чату не проявляли активності. Тепер в чаті залишилися всього 17 осіб.

Здолбунівський текстовий Skype-чат відлюстровано

Здолбунів City прийняли в Яндекс.Новини

15 квітня 2014 року, мені, як адміністратору сайту Здолбунів City, за допомогою Миколи Орлова, вдалося додати сайт в Яндекс.Новини. Ми успішно пройшли всі технічні і юридичні процедури. І хоча, небагато хто у Здолбунові читає таким чином місцеві новини, Яндекс тепер буде на порядок більше довіряти Здолбунів City як інтернет-ЗМІ.

Здолбунів City прийняли в Яндекс.Новини

 

Соціальні мережі

Кількість учасників соціальних мереж Здолбунова у квітні 2014:

Однокласники – 9866 [+114] осіб (Здолбунів + Здолбунов)

VK – 9097 [+100] осіб (джерело, активна галочка “з фотографією”)

Facebook – 1240 [+80] осіб (Zdolbuniv + Zdolbunov + Zdolbunow)

Google+ – 181 [+13] осіб (Здолбунів + Здолбунов, фото людей, з людськими іменами, місто вказано явно, без сторінок організацій)

Всі соціальні мережі зростають, що не може не радувати. До речі, я тут недавно цікаве дослідження зробив: середній вік користувачів: VK – 21 рік, ОК – 31 рік.

Здолбунівські спільноти в соціальних мережах.

У підрахунку беруть участь відкриті групи (сторінки) з явно вказаним регіональним напрямком, з найбільшою кількістю учасників.

VK:

Просто феноменальне зростання спільноти НК “77”. У інших спільнот на це знадобилися роки… Здолбунів Сіті від Здолбунів Ком відділяє всього 161 учасник, схоже протягом 2 місяців ми побачимо зміни в трійці лідерів.

Однокласники:

Всі групи зростають, Здолбунів ONLINE поза конкуренцієюВперше за кілька місяців zbest в плюсі.

Facebook:

Кількість учасників Здолбунів Сіті і Здолбунів Ком продовжує плавно зростати.

Google+:

Єдина здолбунівська спільнота за місяць не збільшила кількість своїх учасників.

Твіттер:

Офіційний твітер Здолбунів City вийшов на перше місце з 15 підписниками.

SEO

Традиційний блок для спеціалістів пошукової оптимізації.

У DMOZ.org додалися ще 3 сайти Здолбунівщини

9 квітня 2014 року у розділ “Здолбунів” додалися:

Оновлення тІЦ

17 квітня 2014 року відбулось чергове оновлення тематичного Індексу Цитування Яндекс. В цілому, Здолбунівський Інтернет покращив свої показники з 2.96 до 3.08. Але, через те що з’являються нові сайти з нульовими показниками, середній тІЦ всіх здолбунівських сайтів неухильно знижується.

Трійка сайтів за показниками тІЦ:

1. Яна Полевая – блог нестандартных мыслей – тІЦ 40 (PR 2)

2. Здолбунівська централізована система публічно-шкільних бібліотек – тІЦ 30 (PR 3)

3. Нове Життя – тІЦ 30 (PR 3)

Tags: ,


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.