Warning: Declaration of WarpMenuWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/gbrtiras/svitodar.org/www/wp-content/themes/yoo_subway_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 556
Здолбунівський Інтернет: червень 2014 | Дмитро Хомицький


Здолбунівський Інтернет: червень 2014

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Інтернет.

Здолбунівський Інтернет: червень 2014

Головні події Здолбунівського Інтернету в червні 2014 року: нові блогери і епічні зміни в здолбунівських соціальних мережах. 

Що нового у червні 2014

Спільнота “Здолбунів City” перегнала “Здолбунів Ком”

28 травня 2014 року в соціальної мережі VK відбулась, так би мовити, історична подія – офіційна спільнота “Здолбунів City” за кількістю учасників перегнала “Здолбунів Ком“.

Спільнота "Здолбунів City" перегнала "Здолбунів Ком"Це відбулось через потужну роботу адміністраторів, які використовували класичні стратегії контент-маркетингу.

Якщо бути точними, то спільнота не стала найчісельнішою, адже у нас є офіційна спільнота нічного клубу “77” з близько 6000 учасників.

Блог Юрія Чебручана

Здолбунівчанин Юрій Чебручан, виявляється, мій земляк з Придністров’я і український репатріант, як і я! З 12.02.2012 він веде блог http://beznavorotov.ru/, в якому ділиться новинами і цікавинками в сфері IT.

Блог Юрія Чебручана

Сайт приватного підприємства “Elastic Stone”

У червні 2014 я дізнався про сайт http://elastic-stone.com.ua/. Це здолбунівське приватне підприємство, яке спеціалізується на гнучкому мармурі.

Сайт приватного підприємства "Elastic Stone"

Персональний сайт Андрія Орлова

8 червня 2014 року Андрій створив сайт http://andriiorlov.in.ua і швидко приступив наповнювати блог статтями. Протягом місяця він зробив 15 записів! Схоже він зараз найпродуктивніший блогер.

Врахуйте що хлопцю 15 років, в червні він встиг поганяти спамерів, організувати фарбування замка в гідропарку і побувати в Межигір’ї. Отакої!

Персональний сайт Андрія Орлова

Блог Тані Троянь

16 червня 2014 року, здолбунівчанка Таня Троянь створила блог http://ttroyan.blogspot.com/. Тематика блогу, як повідомила автор: мандрівки і просто гарні місця, де я побувала. Таня запеклий мандрівник, тому я чекаю серію неймовірних фотозвітів з подорожей Здолбунівщиною і не тільки.

Блог Тані Троянь

Видалення спільноти Здолбунів ONLINE в Однокласниках

23 червня 2014 року з невідомих причин був заблокований акаунт адміністратора групи Алекса, після чого видалилися всі групи які він створив за весь час, серед яких була офіційна група Здолбунів ONLINE.

Видалення спільноти Здолбунів ONLINE в ОднокласникахМи втратили понад 2 тисячі підписників, сотні фотографій (з яких були старі раритетні), всі корисні коментарі і цікаві відео. Це була найстаріша здолбунівська спільнота.

Але ми не зупинимося! Нова офіційна група “Здолбунів ONLINE” – http://www.odnoklassniki.ru/group/51940263264404. Приєднуйтесь та запрошуйте друзів!

Квасилівський Інтернет

Спеціально для мешканців селища Квасилів я створив каталог сайтів Квасилова, а також зробив перший огляд Квасилівського Інтернету. Отже, читайте, коментуйте, пропонуйте ідеї!

Квасилівський Інтернет

Соціальні мережі

Кількість учасників соціальних мереж Здолбунова у червні 2014:

Однокласники – 10073 [+122] осіб (Здолбунів + Здолбунов)

VK – 9296 [+100] осіб (джерело, активна галочка “з фотографією”)

Facebook – 1340 [0] осіб (Zdolbuniv + Zdolbunov + Zdolbunow)

Ask.fm – 318 (Здолбунов  + Здолбунив + Zdolbuniv + Zdolbunov + Zdolbynov + Zdolbyniv)

Google+ – 274 [+33] осіб (Здолбунів + Здолбунов)

Майже всі соц. мережі плавно зростають.

Здолбунівські спільноти в соціальних мережах.

У підрахунку беруть участь відкриті групи (сторінки) з явно вказаним регіональним напрямком і з найбільшою кількістю учасників.

VK:

Як я і прогнозував у попередньому огляді, спільнота “Здолбунів City” нарешті перегнала “Здолбунів Ком”. Спільнота НК “77”, знов дивує неймовірним зростанням учасників.

Однокласники:

Через видалення найбільшої спільноти “Здолбунів ONLINE”, в першу трійку потрапила спільнота “Ми Здолбунівські”, яка практично закинута. Мабуть в наступному огляді її пережене офіційна спільнота “Здолбунів City“.

Facebook:

Здолбунів Сіті і Здолбунів Ком продовжують плавно зростати.

Google+:

Єдина здолбунівська спільнота поповнилася 2 новими учасниками.

Твіттер:

Здолбунів City і Здолбунів Ком повільно зростають.

SEO

Традиційний блок для спеціалістів пошукової оптимізації і всіх кому це цікаво.

Видимість в українському Google

П’ятірка здолбунівських сайтів з найкращою видимістю в українському сегменті Google:

1. Здолбунів City – 1.13

2. Джерело Життя – 0.99

3. Здолбунів Ком0.35

4. Дмитро Хомицький – 0.21

5. Міська Рада м. Здолбунів – 0.16

Дані зібрані сервісом Prodvigator.ua.

 

Підсумки

Здолбунівський Інтернет сьогодні це вже 113 сайтів. Серед яких 18 персональних сторінок.

Як ми бачимо, наш Інтернет продовжує зростати. Хоч і повільно, але поступово і не зупиняючись.

Вступайте до здолбунівської спільноти айтішників, створюйте персональні сайти і приєднуйтесь до здолбунівської блогосфери!

Tags:


Схожі статті:

© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.