Warning: Declaration of WarpMenuWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/gbrtiras/svitodar.org/www/wp-content/themes/yoo_subway_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 556
Здолбунівський Інтернет: березень 2014 | Дмитро Хомицький


Здолбунівський Інтернет: березень 2014

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Інтернет.

Здолбунівський Інтернет: березень 2014

Основні події Здолбунівського Інтернету у березні 2014 року: зникнення державних сайтів, персональні сторінки і сторінки організацій, соціальні мережі, а також, як на все це вплинула ситуація в країні. 

Що нового у березні 2014

Переїзд сайту здолбунівської РДА на новий домен

4 березня 2014 року, сайт здолбунівської РДА переїхав з домену zdolbun.rv.ua на zdolbun.gov.ua. На превеликий жаль, переадресація зі старого на новий домен не була налаштована. Це буде мати неймовірно погані наслідки, як для сайту, так і для Здолбунівського Інтернету в цілому.

Не працюючий сайт zdolbun.rv.ua

Крім великих SEO-показників, які будуть втрачені, сайт зі старим доменом досі в індексі всіх пошукових систем (Google, Яндекс, Bing, Mail.ru) і вони не в курсі про переїзд на новий домен. Близько 6000 тисяч сторінок сайту за 6 років роботи, тепер недоступні. Пошуковики повинні тепер видалити старі сторінки і заново знайти їх за новою адресою, а це може розтягнутися на місяці або роки.

Ще одне лихо – перехоплення старого домену сквотерами. Так само, відбулось зі старим доменом сайту zdolbuniv.info, який був перехоплений і на нього повісили якісь говносайт з рекламою. Детально, про це я писав тут. За 2 роки він втратив всі показники і заблокований всіма пошуковими системами. Припускаю, що те саме відбудеться зі zdolbun.rv.ua, і вже скоро за цією адресою буде черговий лінкосмітник-говносайт.

Щоб уникнути всіх цих наслідків, треба налаштувати грамотну переадресацію (редирект 301) зі всіх старих сторінок на нові, а також продовжити (проплатити) старий домен хоча б ще на 1 рік. В результаті всі пошукові системи зрозуміють що сайт коректно переїхав на новий домен, і ні одна сторінка не загубиться. 9.03.2014 я надіслав листа на zdol_rda@icc.rv.ua з попередженням про все це. Але схоже його проігнорували.

Також, після переїзду, на сайті zdolbun.gov.ua неправильно працює RSS-стрічка, яка видає адреси сторінок по старому домену. Як наслідки, сайт Здолбунів ONLINE видає неправильні заголовки новин.

Перестав працювати сайт міської ради

Якщо адміністрація сайту здолбунівської РДА викрутилася – перевела сайт з не проплаченого домену на новий, міська рада схоже втратить свій домен zdolbyniv.rv.ua, а разом з ним і сайт12 березня 2014 року закінчився термін делегування домену, через нестабільну ситуацію у країні казначейство схоже не поспішає проплачувати продовження. Я припускаю, що протягом місяця, міська рада втратить домен і повториться ситуація один в один, як зі старим доменом РДА. Про це я писав вище. Якщо це відбудеться, то сайт вже відновлять на новому домені з іншою адресою.

Перестав працювати сайт міської ради

Персональний сайт Юліани

15 березня 2014 року, молода і розумна дівчина Юліана, створила свій персональний сайт за адресою http://yuliana2014rik.weebly.com/. Живе вона у Здолбунові, навчається у школі №1, і хоча її улюблений предмет “Українська мова”, вона мріє стати програмістом. Ось так! Сайт Юлі вже доданий в стрічку блогів Здолбунівщини.

Персональний сайт Юліани

Створений сайт Правого Сектору Здолбунів

12 березня 2014 був створений офіційний сайт Правого Сектору Здолбунова – http://zdolbunivsector.org/. Давно пора, адже у мешканців Здолбунівщини вже накопичилося багато запитань до цієї організації.

Створений сайт Правого Сектору Здолбунів

Офіційна група нічного клубу “77” у VK увірвалася в ТОП

Майже 5 тисяч учасників групи vk.com/discobar77 вивели її на 1 місце по кількості серед здолбунівських спільнот. Але, ближче до кінця місяця, група втратила близько 1500 учасників. Що підказує, адміністратори групи використовували не зовсім білі способи просування. Тим не менш, дуже добре що адміністрація “77” почала працювати над довірою клієнтів.

Офіційна група нічного клубу "77" у VK увірвалася в ТОП

Соціальні мережі

Кількість учасників соціальних мереж Здолбунова на кінець березня 2014:

Однокласники – 9752 осіб (Здолбунів + Здолбунов)

VK – 8997 осіб (джерело, активна галочка “з фотографією”)

Facebook – 1160 осіб (Zdolbuniv + Zdolbunov + Zdolbunow)

Google+ – 168 осіб (Здолбунів + Здолбунов, фото людей, з людськими іменами, місто вказано явно, без сторінок організацій)

Здолбунівські спільноти в соціальних мережах.

У підрахунку беруть участь відкриті групи з явно вказаним регіональним напрямком.

VK:

На перше місце, несподівано, вийшла офіційна група клубу “77“, але через мертві акаунти вона швидко втрачає учасників. І схоже у наступному огляді, її вже не буде у трійці. Здолбунів Сіті, продовжує наздоганяти Здолбунів Ком.

Однокласники:

Всі групи зростають, лідер як завжди Здолбунів ONLINE. Продовжує втрачати прихильників zbest.

Facebook:

Кількість учасників Здолбунів Сіті і Здолбунів Ком продовжує вирівнюватися.

Google+:

Єдина здолбунівська спільнота майже досягла 10 учасників.

Твіттер:

Всі сторінки досягли 14 підписників! Нових твіт-сторінок не з’явилось.

SEO

Інформація для спеціалістів пошукової оптимізації.

Оновлення ТІЦ

6 березня 2014 року, відбувся черговий апдейт ТІЦ Яндексу. Здолбунівський Інтернет в цілому, зменшив свої показники з 3.54 до 3,27, це -8%. Це не дуже великі зміни, більшість сайтів зберегли свої показники. Також, врахувалась зміна домену одним з найрейтинговіших сайтів.

Отже, як тепер виглядає трійка сайтів за показниками ТІЦ:

1. Здолбунів City – ТІЦ 30 (PR 2)

2. Яна Польова – блог нестандартных мыслей – ТІЦ 30 (PR 2)

3. ТОВ ВТФ “Системний Дизайн” – ТІЦ 30 (PR 0)

* У перших 2 сайтів, однакові показники, тому я їх розставив за середньою кількістю відвідувачів.

Видимість в українському Google

21.03.2014 відбулось оновлення показників видимості в Google від сервісу Prodvigator.UA.

Ось тепер, як виглядає трійка здолбунівських сайтів з найкращою видимістю в українському Google:

1. Здолбунів City – 2.678

2. Здолбунів Ком – 0.797

3. Нове Життя – 0.516

А ось трійка здолбунівських блогерів з найкращою видимістю в українському Google:

1. Дмитро Світодар – 0.164

2. Михайло Голячук – 0.053

3. Яна Польова – 0.012

Кількість сайтів

Здолбунівський сегмент Інтернет збільшився до 104 сайтів. Якщо найближчим часом, міська рада не проплатить свій сайт, то кількість зменшиться до 103. Повний каталог сайтів Здолбунівського Інтернету дивіться тут, або шукайте на основних порталах Здолбунова.

Tags: ,


Схожі статті:

© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.