Warning: Declaration of WarpMenuWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/gbrtiras/svitodar.org/www/wp-content/themes/yoo_subway_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 556
Здолбунівські сайти які ми втратили | Дмитро Хомицький


Здолбунівські сайти які ми втратили

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Інтернет.

Здолбунівські сайти які ми втратили

За останні 2 роки Здолбунівський Інтернет втратив 3 потужних сайти, деякі з них працюють вже на інших доменах але загубили весь старий контент, інші взагалі пішли в небуття. 

zdolbuniv.info

zdolbuniv

Приблизно в травні-червні 2011 року зник найпотужніший інтернет-портал м. Здолбунів. Фактично, на той момент, це був єдиний незалежний від влади сайт ЗМІ. Також тут була цікава фотогалерея зі старими раритетними фото міста, непогано працював форум, дуже активно йшла дискусія в коментарях.

Гарними були і показники сайту як щодо відвідуваності, так і SEO.

Як би там не було,  3 вересня 2012 року, сайт відновився вже на новому домені zdolbuniv.com. Але поки минулих показників не досяг.

Старий домен zdolbuniv.info перехопили кібер-сквотери, в момент коли він не був оплачений і його доменний реєстратор виставив на вільний аукціон. Новий веб-майстер намагався заробити на показниках домена, майже весь 2012 рік на новому сайті висіла всіляка реклама, поки він не був заблокований пошуковими системами. У 2013 році сайт не працював, і весною був шанс що адміністратор кине цей домен як непотріб, але чомусь продовжив його ще на 1 рік до 04.05.2014. Зараз сайт як і раніше не працює.

Останній скріншот сайту zdolbuniv.info (відкривати у новій вкладці браузера).

zdolbunov.org.ua

Дзеркало Здолбунова.   Головна zdolbunov.org

“Дзеркало Здолбунова”.  По місту ще можна навіть побачити рекламу цього сайту, таблички біля зупинок і деяких магазинів. Правда там указаний ще старий домен zdolbunov.at.ua, з якого в березні 2009  сайт переїхав вже на zdolbunov.org.ua. Сайт намагався стати таким собі місцевим порталом або ЗМІ, аналогом zdolbuniv.com, але переважна більшість новин на ньому були загальноукраїнські.

Остання новина на сайті була датована 02.12.2011, потім до кінця 2012 року сайт не оновлювався, на ньому з’явився шкідливий код (схожий на віруси) про який попереджав браузер. У 2013 році, сайт остаточно був вимкнений, а його домен був виставлений на вільну продаж-перереєстрацію.

Останній скріншот сайту zdolbuniv.org.ua (відкривати у новій вкладці браузера).

14.03.2013 сайт був відновлений на старому домені http://zdolbunov.at.ua, як повідомляє власник:

Пройшло близько 1,5 року , як сайт ДЗ не працював.

Але прийнято рішення відродити сайт.
Тематика сайту – все , що стосується міста Здолбунова.
Адміністратор  – Ткачук Володимир Васильович, депутат міської ради, голова постійної комісії.
В найближчих матеріалах : ключові питання сесії міськради від 20 березня 2013 року, додаткові міські маршрути (покращення автобусного сполучення в місті), можливий кінець земельної епопеї несанкціонованої автостоянки поблизу кафе “Казка”, чи потрібен краєзнавчий музей Здолбунову, виїздний депутатський день в м.Корець та ін.

mizoch.rv.ua

mizoch

смт. Мізоч – ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ САЙТ.

Єдиний сайт м. Мізоч, судячи по записам в сервісі WHOIS, був створений приблизно 15.10.2011. Ніяких слідів роботи сайту в Інтернет не збереглось. Схоже що через 1 рік, веб-майстер не проплатив хостинг. Сайт з 15.10.2012 був вимкнутий, поки його не оновили на безкоштовному хостингу за адресою http://mizoch.16mb.com/. Але, як пише адміністрація від 27.10.2012:

Раді вас повідомити,що роботу сайту відновлено. Нажаль, вся інформація,що була на старій версії сайту втрачена. Але головне,що наш Мізоч знову має свою сторінку в мережі. Ми будемо намагатись якомога якісно та змістовно її наповнювати і подавати вам інформацію,яка варта уваги.

Технічна сторона питання

На даний момент сайт знаходиться під доменом mizoch.16mb.com , але незабаром до нього буде прикріплено домен  mizoch.rv.ua.

Схоже що контроль над доменом mizoch.rv.ua все ж таки вдалося зберегти. Але весь старий контент було втрачено назавжди. Після цього сайт пропрацював до 20.12.2012 і більше не оновлювався. Переїзд на старий домен так і не відбувся, хоча він і оплачений до 15.10.2013.

mizoch.rv.ua

Отже, підведемо підсумки. Я вважаю, що для Здолбунівського Інтернету, який по кількості сайтів не такий великий як здається, дуже болісно і неприйнятно втрачати сайти такого рівня. Ще не така висока конкуренція і кожному сайту знайдеться місце і аудиторія. Сподіваюсь в майбутньому колишнім власникам доменів вдасться повернути собі контроль над своїми доменами, а інші веб-майстри знайдуть час і почнуть оновлювати свої сайти.

ОНОВЛЕНО [29.03.2014]

16.10.2013 завершився термін дії домену impuls.rv.ua. Отже, Здолбунівський громадсько-політичний портал “Імпульс” (м. Здолбунів) проіснував з 4.11.2010 майже 3 роки.

04.03.2014 сайт здолбунівської РДА переїхав з домену zdolbun.rv.ua на zdolbun.gov.ua. Старий домен вимкнутий. Діяв 6 років, ТІЦ 30, PR3.

12.03.2014 закінчився термін делегування домену zdolbyniv.rv.ua, отже сайт міської ради Здолбунова припинив існування. Створений у 2011 року.

Tags: , ,


Схожі статті:

© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.