Здолбунів в соціальних мережах

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Інтернет.

zd_socm

Згідно статистики яка опублікована на сайті Державного комітету статистики України, на 01.01.2011 населення м. Здолбунів становить 24537 осіб. Давайте подивимося скільки мешканців міста зареєстровані в соціальних мережах VK, Одноклассники, Facebook

Отже, на 28.04.2013 ми маємо такі результати.

Здолбунівчани в соціальних мережах:

VK (Вконтакті) знайдено 8 979 осіб.

Однокласники знайдено 8088 осіб

Facebook знайдено 380 осіб.

Відповідно, кожен третій здолбунівчанин користується VK і Однокласниками, і лише один з 64 має профіль в Facebook.

 

Здолбунівські спільноти в соціальних мережах:

VK (Вконтакті):

Однокласники:

Facebook:

Як ми бачимо, більшість мешканців Здолбунова віддає перевагу соц. мережі VK, що показує кількість зареєстрованих користувачів і кількість учасників спільнот. Трохи відстає соціальна мережа Одноклассники, і зовсім позаду Facebook.

Я сподіваюсь що Інтернет Здолбунова буде продовжувати зростати і відповідно буде збільшуватися представництво наших мешканців в соціальних мережах.

Tags: , ,


Схожі статті:
  • я хоть і також надаю перевагу контакту… все ж мені більш до вподоби Facebook, оскільки там підписуєшся на сторінки тих людей які тобі цікаві…. це журналісти чи інші діячі … керуючись тим що інформація яку вони там розміщують мені могла б бути цікавою … таким чином у мене на сторінці утворюється цілий лист новин в тому числі з посиланнями … а цікавлюся я тим що відбувається в Україні та світі… і от Facebook+кілька сайтів … і я отримую картину всього… і не потрібен мені телевізор брехунець… він служить мені хіба що для перегляду футболу :)

    P.S. Більшість користувачів, в тому числі і я… здолбунівчан не вказують в анкеті те що вони походять зі Здолбунова… а з Рівного чи те місто де більшість часу вони знаходяться… чому? тому що я не бачу перспектив розвитку міста. Воно знаходиться неподалік обласного центру… там робочі місця, там магазини … там все…. у Здолбунові невигідно що небудь починати(свій бізнес)…. тому що за побутовою технікою наприклад всі їдуть в Рівне … … і молодь … зокрема виїжджає зі Здолбунова переважно в Рівне… якщо не далі…. а районні чиновники… їм то що … ми бачили публікацію на сторінці Здолбунів Сіті про їх декларації… як бачимо … в них все добре…

© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.