Здав батарейки в пункт прийому

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Новини.

Здав батарейки в пункт прийому ЦРБ

Сьогодні здав всі свої відпрацьовані батарейки в пункт прийому, який знаходиться в Здолбунівській центральній районній бібліотеці.

У минулому році я вирішив не викидати у сміття відпрацьовані батарейки і непрацюючі енергозберигаючі лампи, а збирати їх до ти пір, поки у Здолбунові не з’явиться пункт прийому.

В Інтернеті вже достатньо інформації, з якої можна узнати що зі звичайних електробатарейок у ґрунт потрапляють цинк, марганець, кадмій, нікель, ртуть; з енергозберігаючих неонових ламп – ртуть.

За рік у мене назбиралася невелика поштова коробка таких собі небезпечних відходів. І ось, декілька днів назад, випадково на сторінці “Здолбунівська-Центральна-Районна Бібліотека” в VK, я побачив пост, що в приміщенні бібліотеки, по вулиці Шкільна 39, з’явився міні-пункт прийому батарейок.

Міні-пункт прийому батарейок у Здолбунівській центральній районній бібліотеці

Отже, я узнав коли працює бібліотека:

  • З 9:00 до 18:15 щоденно
  • Обід: 13.00-14.00
  • Вихідний: тільки субота

 Сьогодні, в неділю (02.03.2014) я зібрав всі свої батарейки і прийшов в бібліотеку. В коридорі на тумбочці стояв великий пластиковий бутель, куди і скидалися батарейки.

Ось мій внесок.

Мої батарейки

Мій внесок

Бутель був майже порожній, тому коли я почав кидати свої батарейки, по всій бібліотеці почав голосно лунати звук ударів, на якій прибігли подивитися працівники:). Я повідомив їм, що на майбутнє, було б дуже добре також зробити прийом енергозберігаючих ламп.

Тому, шановні здолбунівчани, збережіть чисте довкілля України, не викидайте на смітник відпрацьовані батарейки і лампи! Будьте європейцями, шукайте і здавайте їх в спеціальні пункти прийому.

Пункти прийому відпрацьованих батарейок у Здолбунові (оновлено 04.04.2014):

  • відділення МТС по вулиці Богдана Хмельницького
  • ПАТ “Волинь-Цемент”, прохідна в адміністративному корпусі №2
  • Будинок культури цементників (біля чергової)
  • Магазин “Колібріс” по вулиці Мазепи (біля терміналів поповнення)
  • Гастроном по вулиці І. Гончара (за залізничним вокзалом)
  • Cелище цементників – магазин «Добробут»

Tags: ,


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.