Здав батарейки в пункт прийому

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Новини.

Здав батарейки в пункт прийому ЦРБ

Сьогодні здав всі свої відпрацьовані батарейки в пункт прийому, який знаходиться в Здолбунівській центральній районній бібліотеці.

У минулому році я вирішив не викидати у сміття відпрацьовані батарейки і непрацюючі енергозберигаючі лампи, а збирати їх до ти пір, поки у Здолбунові не з’явиться пункт прийому.

В Інтернеті вже достатньо інформації, з якої можна узнати що зі звичайних електробатарейок у ґрунт потрапляють цинк, марганець, кадмій, нікель, ртуть; з енергозберігаючих неонових ламп – ртуть.

За рік у мене назбиралася невелика поштова коробка таких собі небезпечних відходів. І ось, декілька днів назад, випадково на сторінці “Здолбунівська-Центральна-Районна Бібліотека” в VK, я побачив пост, що в приміщенні бібліотеки, по вулиці Шкільна 39, з’явився міні-пункт прийому батарейок.

Міні-пункт прийому батарейок у Здолбунівській центральній районній бібліотеці

Отже, я узнав коли працює бібліотека:

 • З 9:00 до 18:15 щоденно
 • Обід: 13.00-14.00
 • Вихідний: тільки субота

 Сьогодні, в неділю (02.03.2014) я зібрав всі свої батарейки і прийшов в бібліотеку. В коридорі на тумбочці стояв великий пластиковий бутель, куди і скидалися батарейки.

Ось мій внесок.

Мої батарейки

Мій внесок

Бутель був майже порожній, тому коли я почав кидати свої батарейки, по всій бібліотеці почав голосно лунати звук ударів, на якій прибігли подивитися працівники:). Я повідомив їм, що на майбутнє, було б дуже добре також зробити прийом енергозберігаючих ламп.

Тому, шановні здолбунівчани, збережіть чисте довкілля України, не викидайте на смітник відпрацьовані батарейки і лампи! Будьте європейцями, шукайте і здавайте їх в спеціальні пункти прийому.

Пункти прийому відпрацьованих батарейок у Здолбунові (оновлено 04.04.2014):

 • відділення МТС по вулиці Богдана Хмельницького
 • ПАТ “Волинь-Цемент”, прохідна в адміністративному корпусі №2
 • Будинок культури цементників (біля чергової)
 • Магазин “Колібріс” по вулиці Мазепи (біля терміналів поповнення)
 • Гастроном по вулиці І. Гончара (за залізничним вокзалом)
 • Cелище цементників – магазин «Добробут»

Tags: ,


Схожі статті:
 • Здолбунівсіті

  Двоє представників ЗС відвідали бібліотеку о 10 ранку і принесли свій внесок відпрацьований батарейок. Наш візит був зовсім неочікуваний, судячи із зустрічі з бібліотекарями і нашими запитаннями, а куди ж кинути наші батарейки, але вже за годину бутель був готовий, тому певне Дмитро кинув свої поверх наших тим самим підтвердивши думку про те, що піонерами справи виступають самі поінформовані люди). Справа правильна, чекаємо від бібліотеки нових вдалих ініціатив і сподіваємось моментом відправки батарейок на переробку до Львова бібліотека із ЗС поділиться (фото)

© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.