Як отримати земельну ділянку у Здолбунові

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Новини.

Як отримати земельну ділянку у Здолбунові

Отже, пройшов рік після мого останнього візиту до Здолбунівської міської ради, і я знов вирішив зайти і нарешті дізнатися як отримати земельну ділянку у Здолбунові. Адже за статтею 13, конституції України, будь який громадянин має на це право. А ми молода сім’я, і хочемо стати хоча б в чергу, якщо вона є. 

Розлючений після походу в центральну районну лікарню, але впевнений в собі, я вирішив продовжити “День боротьби з бюрократами Здолбунова” і прийшов в міську раду.

Минулого разу (січень 2012) землевпорядники мені сказали що на 40 соток землі біля міста претендують і стоять в черзі 500 осіб. Тому йдіть в найближче село і питайте там про ділянку. На цей раз я вирішив все ж таки не ходити по селах, а стати в чергу на отримання земельної ділянки у місті Здолбунів.

Землевпорядники знаходяться на першому поверсі, ліворуч, перші двері. В просторому кабінеті стоїть 3 стола за якими сидять 2 чоловіка і жіночка 40+. Хто з них землевпорядник і до кого звертатися я приблизно пам’ятаю, але вирішив запитати, раптом за рік що помінялося. І знов приблизний мій діалог:

– Добрий день. Я хочу стати в чергу на отримання земельної ділянки у Здолбунові. – говорю це я дуже впевнено, тому що приблизно знаю що мені почнуть говорити.

– Добрий день….

Чомусь всі морозяться і мовчать.

– Тож, до кого мені звертатися? – не витримую я, розуміючи що щось погано починається розмова.

– Богдашівська, Здовбицька рада, довідка про наявність землі, довідка про склад сім’ї…, – починає швидко переказувати список документів чоловік ліворуч. Як і минулого разу і нічого одразу не запам’ятав. Але на цей раз набрався наглості і випросив у нього олівця і шматочок папіру.

– А можна ваш карандашик і якусь бумажку, я запишу це бо я не запам’ятаю. – отримую це все з рук землевпорядника і щоб якось розрядити обстановку кажу, – мені тьоща цілий рік нагадувала і я вирішив прийти щоб совість моя чиста була і вона щаслива…

Всі сміються, а жіночка праворуч каже:

– А землі все рівне немає.

– То я розумію, я просто хочу встати в чергу, раптом вона з’явиться. – кажу я щоб відмазатися.

– Ну звідки, звідки вона візьметься? – жіночка все ж таки вирішує мене загрузити.

– Ну раптом влада зміниться, почнуть землю роздавати.

– Ну як вона зміниться, ну де вони її візьмуть, у міста немає вільної землі! – жіночка закипає.

– Ну як це немає, – я переходжу в наступ і вирішую відпалити хоч тут, якщо перед цим в лікарні не зміг, – вон скільки землі біля вісімки, церква собі відтяпала шматок, наші місцеві олігархи собі відтяпали там майже все, вон вже міст через озеро хочуть будувати, ви в курсі про нього? Щоб їм зручно було зі своїх маєтків попасти в місто.

Жіночка ще щось намагається мені довести, але я її перебиваю і продовжую палити:

– Ось прийдуть до влади націоналісти, відберуть землю у олігархів, які повтікають на Кіпр, ось тоді і почнуть землю роздавати. І такі як ви навіть будуть її оформляти….

– Коротше все з вами ясно, – жіночка замовкає і відвертається від мене.

– От і добре, так розкажіть мені ще раз по порядку які там документи потрібні, а я зараз запишу, – повертаюся я знов до чоловіка землевпорядника, який мені повільно диктує що треба збирати.

Ось він, список документів які необхідно зібрати щоб стати в чергу і отримати земельну ділянку у Здолбунові:

1. У Богдашівської і Здовбицької раді довідка про наявність (відсутність) землі у моєї власності.

2. Довідка про склад сім’ї.

3. Копія паспорта.

4. Довідка про наявність (відсутність) у моєї власності будь якої нерухомості.

Отримав цей список, я вибачився перед всіма за то що я наговорив, сказав що все рівно такі як я не часто до них заходять. Всім подяка і до побачення.

Тепер я був щасливий, що нарешті знаю що робити далі, що не дарма зайшов, що зміг виговоритися. Як буде просуватися процес далі, читайте в моєму блозі.

Tags: , , , , , ,


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.