Як і за кого голосувати у Здолбунові на виборах 2012

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Статті.

Як і за кого голосувати у Здолбунові на виборах 2012Вирішив розказати як і за кого голосувати на парламентських виборах в Україні по 154 округу (місто Дубно, Демидівський, Дубенський, Здолбунівський, Млинівський, Радивилівський райони).

Як ми всі вже давно знаємо, 28 жовтня 2012 року відбудуться вибори народних депутатів у Верховну Раду VII скликання. На цей раз законом встановлено 5-ти відсотковий бар’єр і змішана система, тобто 225 депутатів будуть обрані за виборчими списками від політичних партій, а інші 225 — за мажоритарною системою в одномандатних округах. 

Я розкажу як треба голосувати будь- якій патріотично налаштованій, свідомій, адекватній людині, яка намагається змінити на краще своє майбутнє.

Отже, на виборах у нас буде 2 бюлетені для голосування по партіям і мажоритарці.

За яку партію голосувати?

За Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

Тому що, всі ми по ТБ бачили приблизний розклад сил які проходять у Парламент – Партія Регіонів, Батьківщина, УДАР, КПУ і Свобода. Остання ледве долає 5-ти% бар’єр. Батьківщина і УДАР спокійно проходять у Верховну Раду, навколо них і мусить зібратися майбутня демократична більшість, яка зупинить регіоналів. Але той міцний кістяк, який зацементує перемогу опозиції є ВО Свобода. Тому що вони ідейні. Це націоналісти. У них не буде тушок, вони ніколи не змінять свої переконання, вони будуть по-справжньому битися при блокуванні трибуни, їх закони будуть безкомпромісні і безпощадні. Це ті майбутні гайдамаки, яких чекає простий народ. Тому ми мусимо допомогти їм подолати 5-ти% бар’єр.

За Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Текст угоди Об’єднаної опозиції та “Свободи”.

За якого депутата голосувати?

Єдиний кандидат від об’єднаної опозиції по 154 округу – Королюк Валентин Анатолійович.

Біографію цього кандидата можна почитати тут. У майбутньому парламенті нам важливий кожен голос, кожний багнет. І тому, щоб опозиційні кандидати не змагалися один з одним на тому самому округу, було вирішено ставити тільки одного кандидата. Більше нікого. Самовисуванці мусять або приєднатися до опозиції і зняти свої кандидатури, або виконують роль зрадників, які відтягують на себе голоси на користь регіоналів. Крапка.

Єдиний кандидат від об'єднаної опозиції по 154 округу - Королюк Валентин Анатолійович.

Tags: ,


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.