Як додати RSS-стрічку сайту на UKR.NET

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: SEO.

Як додати RSS-стрічку сайту на UKR.NET

Віднедавна додати RSS-стрічку сайту в такий собі всеукраїнський агрегатор новин UKR.NET стало набагато простіше. Я розкажу як це зробити на прикладі інформаційного порталу з CMS WordPress і який виграш в відвідуваності можна отримати. 
Щоб додати RSS-стрічку свого сайту в стрічки новин від UKR.NET треба виконати наступні вимоги:

1. Налаштувати RSS-стрічку вашого сайту згідно з вимогами (їх можна отримати в листі від адміністрації)

2. Встановити наступний контент УКР.НЕТу на вибір: блок посилань (посилання на ресурси Укрнет), погодний інформер, інформер про роботу, інформер гороскоп, інформер кіно і тб.

3. Надіслати в листі URL-посилання налаштованої RSS-стрічки і список відповідності рубрик вашого сайту рубрикам УКР.НЕТ.

Налаштування  RSS-стрічки сайту з CMS Wordpress.

Встановлюємо плагін news.yandex.ru WordPress RSS2.0 або Yandex.News Feed by Teplitsa.

Налаштовуємо, все що треба – виставити які рубрики сайту віддавати в RSS-стрічку. Ставимо галочки де треба. Можливо на вашому сайті не всі рубрики підходять УКР.НЕТ, тому якщо одразу незрозуміло, завжди можна обговорити це з адміністрацією.

Зберігаємо зміни і зверху переходимо за посиланням на нову RSS-стрічку.

переходимо за посиланням на нову RSS-стрічку

Якщо відкривається сторінка в якої ви бачите уривки останніх статей сайту, значить все працює.

Встановлювання контенту УКР.НЕТ на прикладі інформера погоди.

Найбільш оптимальний вибір – встановлення інформера погоди від Sinoptik.ua. Щоб його встановити переходимо за посиланням.

Налаштовуємо інформер під свій сайт, встановлюємо місто, ширину сайдбару, фон і мову. Можна навіть змінити посилання у нижній частині інформера.

Далі приймаемо умови угоди про конфіденційність, угоди користувача, та отримуємо код свого віджета погоди.

Цей код встановлюємо в віджет в будь яке місце на сайті яке вам сподобається. Від себе раджу передивитися код і заховати всі зовнішні посилання в rel=”nofollow” та оточити код тегами <noindex>код</noindex>, адже їх там виявляється багато, і ми же не хочемо щоб у нас на кожній сторінці були зайві 4 зовнішніх посилання.

Створення списку відповідності рубрик вашого сайту рубрикам УКР.НЕТ.

Вам буде треба передивитися список рубрик вашого сайту, адже вони не всі підходять УКР.НЕТ, а деякі відповідають різним рубрикам. Приблизно він виглядає ось так:

Рубрика Партнера

Рубрика Укрнет

Культура

Культура

Новости Украины

Городские новости

ФОТО

Фоторепортаж

або

Рубрика Партнера Рубрика Укрнет
Гаджеты Технологии
Мир За рубежом
Деньги Экономика

Разом з посиланням на свою нову правильну RSS-стрічку висилаємо список відповідності рубрики на e-mail адміністрації UKR.NET: e.informers@gmail.com

УВАГА! Якщо у вас регіональний сайт список відповідності рубрик не потрібний, адже стрічка новин буде транслюватися в регіональній (обласній) рубриці УКР.НЕТ без розподілу.

Які плюси додавання RSS-стрічки сайту на UKR.NET.

Всі хто хоч раз заходив на цей сайт, бачив що майже всі потужні українські інформаційні портали вже підключили свої RSS-стрічки. УКР.НЕТ величезний агрегатор українських новин, на ньому дуже зручно передивлятися свіжі новини онлайн в реальному часі. Не треба протягом дня тримати відкритими 3-5 сайтів новин щоб узнати кого у Верховній Раді побили, що сказав президент, яка аварія знов трапилася, новини IT і спорту. Всі заголовки цих сайтів безперервно оновлюються на УКР.НЕТ і вам тільки треба кликнути по заголовку що зацікавив і подивитися вже джерело.

Згідно лічильнику на сайті УКР.НЕТ, щоденна відвідуваність від 700 тисяч до 1 млн користувачів. Якщо хоча б 1% з них побачать заголовок вашої новини це вже величезний плюс до відвідуваності вашого сайту або інформаційного порталу.

Декілька днів назад, мені вдалося додати RSS-стрічку місцевого інформаційного-порталу Здолбунів City в стрічки новин УКР.НЕТ. Ось який вибух трафіку отримав сайт:

Вибух трафіку від UKR.NET

Звичайно, все залежить від кількості новин на сайті. Чим більше новин, тим більше заголовки тримаються в стрічках новин УКР.НЕТ.

П.С.

Також, в УКР.НЕТ можна додати RSS-стрічку блога. Але вона не буде показуватися на головній сторінці.

Детальніше про умови співпраці з УКР.НЕТ можна прочитати тут.

 UPD 01.07.2013

З 1 червня 2013 року, безкоштовне додавання сайту в стрічку новин УКР.нет за послугою “Обмін + Комерція” – скасовано. Тепер така послуга коштує 800 грн щомісяця, гарантується трафік 15000 переходів щомісяця і знижки 100 грн за кожен встановлений інформер.

Tags: , , , ,


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.