Я випускник проекту громадської журналістики

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Новини.

Дмитро Світодар отримує сертифікат і журналістське посвідчення

Сьогодні, 30 червня 2013, у Здовбиці, відбувся фінал проекту “Розвиток громадської журналістики у малих сусідніх громадах” на якому випускники отримали сертифікати і журналістські посвідчення позаштатного кореспондента “Здолбунів Сіті“. 

Нагадаю що проект складався з 3 тренінгів:

Випускники проекту “Розвиток громадської журналістики у малих сусідніх громадах”

Мої враження.

На проекті я отримав початкові або мінімальні знання, з якими вже можна починати діяти як громадський журналіст. Тепер приблизно ясно що таке новина-стаття, як її створити і подати щоб вона діяла і підштовхнула до вирішення будь якої проблеми громади. Громадянське суспільство повинно мати важелі впливу і вміти ними користуватися щоб впливати на владу. Саме для цього, я вважаю, і робилися ці тренінги.

Було приємно познайомитися з активною молоддю, якої не байдуже майбутнє України і вони намагаються отримати корисні знання. Цікаво було поспілкуватися з професійними журналістами, які мають великий досвід і поділилися своїми кейсами, прикладами і секретами. Було цікаво побачити регіональних журналістів які замінюють собою цілу редакцію і роблять статті для газети свого маленького міста або селища. Цікаво було послухати і відомих блогерів, почути про їх шлях до успіху і визнання.

Велика подяка пану Орлову, який все це організував і зміг зібрати всіх разом, а також “Українському медійному проекту” (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Отже, знання отримали, тепер в дорогу за відновлення справедливості.

Tags: ,


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.