Warning: Declaration of WarpMenuWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/gbrtiras/svitodar.org/www/wp-content/themes/yoo_subway_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 556
Вперше встановив Windows 8 | Дмитро Хомицький


Вперше встановив Windows 8

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Новини.

Вперше встановив Windows 8

Сьогодні, нарешті, це сталося!

Я встановив собі на комп’ютер Windows 8 Reliase Preview. 

Історія моїх Windows.

За все моє комп’ютерне життя, десь з 1997 року, я встановлював багато операційних систем від Microsoft. Ось вони:

Windows 3.1

Windows 3.1

Windows 95

Windows 95

Windows 98

Windows 98

Windows Me

Windows Me

Windows 2000

Windows 2000

Windows XP

Windows XP

Windows 7

Windows 7

Windows 8 RP (17.06.2012)

Windows 8 RP

Встановлення Windows 8.

Мене дуже порадувало встановлення (інсталяція) цей Віндовс.

По-перше, завантажити Windows 8 можна з офіційного сайту Microsoft, на україномовної сторінці. Для цього спочатку завантажується програма інсталятор, яка і качає образ операційної системи. Коли він успішно завантажився, інсталятор запропонує декілька варіантів установки Віндовс: створити загрузочну флешку, створити загрузочний DVD, встановити систему  поверх поточної. Якщо ви бажаєте зачекати і подумати, можна закрити інсталятор. Повернутися до вибору процесу встановлення завжди можна клікнув знов по ярлику на робочому столі.

По-друге, при встановлені поверх, інсталятор перевіряє всі програми що присутні на комп’ютері на предмет сумісності із коректною роботою у Windows 8. У мене не пройшли перевірку тільки Daemon Tools – не сумісно, Abbyy Finereader – буде потрібна перевстановлення, Українська локалізація Windows 7 – схоже що 8 версія встановилася російською. Решта програм після встановлення залишились без змін.

Процес встановлення (інсталяції) системи у мене зайняло 55 хвилин, + 5 хвилин налаштування. Разом, рівно година від кліка по ярлику встановлення до появи робочого столу метро інтерфейсу (який ви бачите вгорі статті).

Отже, 8 версія Windows встановлена, тепер у мене є багато часу щоб потестити її, і вирішити чи залишатися на неї, чи повернутися на Windows 7.

Tags:


Схожі статті:

© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.