Відповіді на питання (30.06.2014)

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Моє життя.

Дмитро Хомицький відповідає на питанняДобірка відповідей на часті запитання до мене.

Звідки ти?

Як написано на сторінці “Про мене“, я народився і виріс в Тирасполі. Це столиця невизнаної Придністровської Молдавської Республіки. Межує з Одеською областю, 100 км до Одеси, майже стільки же до столиці Молдови, міста Кишинева.

Чому переїхав до Здолбунова?

Знайшов дружину звідси.

Як ви познайомилися з майбутньою дружиною?

Ми познайомилися через Інтернет. Кейс як це зробити, я написав у статті “Як знайти свою половинку в Мережі“.

Ти молдаван/москаль?

Мої батько і мати народилися на Запоріжжі. Дід по батькові родом з Перемишля (Польща), дід по матері родом з Чернігівщини. Всі вони українці, то значить і я українець.

Але щоб це підтвердити документально, потрібно провести аналіз маркерів Y-ДНК від батька і мт-ДНК від матері.

Не шкодуєш що виїхав назавжди?

Анітрохи. Не уявляю себе і своє майбутнє в Тирасполі. Мій переїзд – це свідоме повернення на історичну Батьківщину. Протягом всіх 4 років життя в Україні, ні разу не пошкодував.

Як тобі Здолбунів?

Файне, спокійне місто, з якого можна дістатися будь якої точки в Україні. Звичайно є проблеми як і у всіх малих містах, але тут дуже багато небайдужих людей, які хочуть зробити Здолбунів краще.

Чому ти назвав доньку Божена?

Ще до зачаття я знав як назову своїх дітей, будь то хлопчик або дівчинка. Обидва імені слов’янські.

Божена – жіноче слов’янське ім’я. Означає «божа», «благословенна» або «богом обдарована». Як каже Вікіпедія, це жіноче ім’я поширене в Польщі, Чехії, Словаччини, Словенії, Литві.

А скільки років Боженці?

Боженка народилася 14.08.2013, зараз їй всього 10 місяців. У неї з народження є свій сайт, вона дуже любить національні жовто-блакитні кольори, мамині каші, а також у неї є друзі – інопланетяни Вальдемар і  Альф.

Ти за майдан чи проти?

Я підтримую будь яку національно-визвольну боротьбу будь якого народу, заради щасливого майбутнього.

Як ти ставишся до подій на сході?

Як громадянин невизнаної країни (громадянство ПМР), яка являється сепаратистським утворенням завдяки вмілим діям повстанців у боротьбі з законною владою (Республіка Молдова), я вважаю що всі нації, регіони і їх громади мають право на самовизначення. Якщо у них вистачить сили і волі, то значить так і повинно бути. Якщо ні, то не треба скиглити.

Нагадую що задати мені питання можна через сервіс Ask.fm, або надіславши листа на svetodar@ukr.net, або скориставшись формою зворотнього зв’язку.

Tags: ,


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.