Просування міні-готеля в Інтернет

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Мої веб-проекти.

Недавно побував на відпочинку у своєї тьоті в Кирилівці на азовському морі, в міні-готелі “Зоя”.

Дуже зацікавився відпочинком у приватному секторі, а саме як створити свій бізнес і просувати його в умовах жорсткої конкуренції.

Звичайно, мене як оптимизатора, дуже зацікавило як можна допомогти з постояльцями. Після обговорення цієї ідеї із господаркою,  моєю тіткою Зоєю, ми прийшли до наступних висновків: 

  • Об’ява в газеті. Не дуже ефективна, тому що занадто багато пропозиції від великих готелів і від таких самих приватних господарок у приватному секторі, також приїжджі навряд чи читають місцеві газети.
  • Група вконтакті. Цікава ідея для молоді, яка переважно для пошуку використовує соціальні мережі. Досвід показав що так простіше шукати власника квартири (будинку) і домовлятися із ним напряму.
  • Сайт. Ідеальний варіант якщо грамотно просувати його, захоплює аудиторію користувачів які шукають за допомогою пошукових систем. Мінус – потрібен час щоб його розкрутити, а також багато конкурентів.

Чисто заради експерименту, я вирішив спробувати створити групу вконтакті,  залучити багато учасників і подивитися на результати.

Що було зроблено:

  1. Група наповнюється контентом, заповнюються всі контакти, інформація як добратися, телефони і друга різна корисна інформація. Все це потрібно щоб відвідувач переконався що тут серйозна група із реальним власником будинку.
  2. Додаються учасники. Чим більше тім краще, адже при пошуку вконтакті по спільнотам рівень довіри тім більше чим більше учасників.

Результат.

Після того як кількість учасників досягла понад 1200 осіб, група “Экономный отдых на Азовском море у тёти Зои в Кирилловке” стала видна у видачі пошуку вконтакті в ТОП 10 по запросам “отдых в Кирилловке”, “кирилловка азовское море”, “отдых на азовском море”. Через декілька днів вже пішли дзвінки на телефон і приватні повідомлення вконтакті. Результат – домовилися і приїхали постояльці із Курська, Росія.

Виводи.

Підтвердилася ідея залучення соціальних мереж для пошуку клієнтів на відпочинок у приватний сектор на Азовське море. Підтверджено відвідувачами:)

Плани.

  • Створити повноцінний сайт, двома мовами.
  • Створити групу у фейсбуці.
  • Створити пропозицію у Airbnb

Вийти в наступний сезон літо 2013  з хорошими показниками відвідуваності, хоча б 100 на добу. Можна буде спробувати для цього SAPE,  інші сервіси вічних посилань.

Tags:


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.