Смолоскипна хода пам’яті Героїв Крут (29.01.2013)

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Новини.

Смолоскипна хода пам'яті Героїв Крут (29.01.2013)

29 січня 2013 року у Здолбунові відбулася чергова пам’ятна хода на честь Героїв Крут. Я, як і минулого року, взяв участь – на фото йду за банером посередині. 

На цей раз я вже був потужніше озброєний своїм фотіком і знимав всю смолоскипну ходу в HD.

За традицією, захід відбувається ввечері, так більше можна зібрати учасників і смолоскипи в темряві горять ефектніше. Але тут і біда з фото і відео-фіксацією. Фото виходять розмиті, а відео дуже темні. Так вийшло і на цей раз.

Маршрут маршу був такий: початок біля пам’ятника “Жертвам Голодомору 1932–1933 років, потім хода пройшла центральними вулицями міста і завершилася мітингом біля погруддя С. Бандери по вулиці Шкільній. Разом 1.25 кілометра.

Маршрут смолоскипної ходи пам'яті Героїв Крут (29.01.2013)

Отже, як все відбувалося, можна подивитися на моєму відео.

Розкажу трохи про свої враження.

У цьому 2013 році учасників було не набагато більше. Крім активістів і членів всіх місцевих партій, участь взяли також ПЛАСТ і навіть суворі хлопці з ВГО “Патріот України” Рівного. Попереду навіть йшов голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук.

Я встиг і познімати колону, і навіть встиг пройтися трохи з банером. Як я зазначив у своєму інтерв’ю Іванні Пристайович, для сайту РІВНЕNEWS:

Я вже другий раз на марші пам’яті Героїв Крут, був і на тогорічному. А в 2011 році навіть у Львові побував, тому є з чим порівняти. – У цьому році учасників було трохи більше. Організатори намагалися зробити все як можна краще. Але пасивність людей не дала зробити більше, ніж у 2012. Для мене хода, присвячена 95-річчю, – одне із важливих патріотичних завдань. Адже Битва під Крутами – це приклад самопожертви. І від того, як люди це пам’ятають і шанують, залежить показник патріотизму в нашому регіоні. На цю акцію я прийшов у черговий раз познімати відеоматеріали і потім зробити відео в стилі “no comments”, яке буде викладено на місцевих Інтернет-ресурсах і в групах соціальних мереж.

Для себе я відмітив таки + і – цьогорічного заходу:

+ Прийшло трохи більше молоді

+ Потужніше подію висвітлили в здолбунівських і рівненських ЗМІ

Одноманітні старі гасла які вже набридлі, адже можна було підтримати і Павличенків і щось нове позаряджати

Кульгає організація колони, як завжди, позаду всі збивалися в натовп і не тримали стрій.

Здолбунівські ЗМІ про марш Героїв Крут 2013:

Рівненські ЗМІ про марш Героїв Крут 2013:

Більше фото з маршу тут.

Tags: , ,


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.