Сезонність відвідуваності рукодільних сайтів

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: SEO.

Сезонність відвідуваності рукодільних сайтів

У цьому дослідженні я на прикладах покажу хвилеподібні зміни у відвідуваності сайтів рукодільної тематики, які залежать від пори року. 

Для дослідження я взяв 5 україномовних сайтів у яких була відкрита і загальнодоступна статистика відвідуваності за декілька років:

Отже, проаналізуємо статистику кожного сайту.

http://vyazannya.org.ua/ - Українське в'язання з любов'ю

http://vyazannya.org.ua/ - пошукові системи

http://made-in-ukraine.info/ - відвідуваність

http://made-in-ukraine.info/ - пошукові системи

http://motanka.kiev.ua/ - відвідуваність

http://www.hmarynka.com.ua/ - Зроблене руками

http://www.goodhand.com.ua/ - Руки творять дива

На всіх 5 сайтах можна побачити помітну тенденцію: низьку відвідуваність влітку, зростання відвідуваності восени, пік відвідуваності взимку, зниження відвідуваності весною. На перших двох малюнках ми бачимо чому так відбувається, відвідуваність сайтів напряму залежіть від пошукового трафіку який відповідно змінюється в залежності від пори року.

Падіння/коливання трафіку на рукодільних сайтах укладається приблизно у співвідношення ЗИМА = 2 х ОСІНЬ (ВЕСНА) = 3 х ЛІТО

Звідси можна зробити такий висновок: у відвідуваності рукодільних сайтів українською мовою яскраво виражена сезонна складова.  У порівнянні з зимою, навесні (восени) трафік падає в 2 рази, а влітку в 3-4 рази.

Скоріше за все, українські майстрині намагаються робити свої вироби в холодні пори року, коли вдома багато вільного часу.

Tags: ,


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.