SEO-аналіз сайтів і консультації щодо просування в Інтернет

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: SEO.

Спішу похвалитися своїм так би мовити портфоліо;) Ось декілька цікавих сайтів які мені довелося аналізувати і консультувати щодо пошукової оптимізації і просування в Інтернет. 

Інформаційне агентство “Прометей”.

Інформаційне агентство "Прометей"

Провів внутрішній аналіз сайту і зробив детальний звіт вебмайстру, а також кілька порад що і як треба робити. Результат, як сказав він рівно через місяць, дуже зросла кількість переходів з пошуковиків і йде стабільний ріст. На біржі посилань сайт перевели на вищий ранг оптимізованості, плюс сайт, як я бачу, взяли в рекламну мережу MarketGid.

 

uGift – магазин подарочных сертификатов.

uGift - магазин подарочных сертификатов

Як пишуть про цю компанію на AIN, Ugift – це Інтернет стартап, компанія з іноземним капіталом. Ugift – це, з одного боку, сучасний подарунковий сервіс онлайн, з іншого боку, сучасний формат маркетингу. Ми просуваємо формат подарунку «сертифікат».

Я зробив SEO-аналіз головної і внутрішніх сторінок сайту, створив детальний звіт, дав поради по виправленню помилок в тегах, деяких сторінках сайту, зовнішніх посилань, а також поради по юзабіліті. Протягом декілька днів, вебмайстер виправив частину зауважень. Сподіваюсь він зробить решту, і сайт буде добре індексуватися пошуковиками.

 

Tags:


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.