Сайти Здолбунова в каталозі dmoz

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: SEO.

Кілька тижнів тому, займаючись своїми проектами, прийшла мені в голову ідея попитати щастя і додати декілька здолбунівських сайтів в каталог dmoz.org. Адже для сайтів це буде дуже корисно і цікаво було подивитися чи є взагалі у цьому каталозі сайти Здолбунівщини.


Як написано у Вікіпедії:

Open Directory Project (ODPВідкритий Каталог (ODP)), також відомий як Dmoz, через одне із своїх перших доменних імен directory.mozilla.org,  — багатомовний вільний каталог інтернет-посилань. Підтримується цей ресурс віртуальною спільнотою добровільних редакторів, власником є Netscape (AOL). 

Навіщо додавати сайт в цей каталог, добре пишуть на searchengines.ru

Дані з ODP використовуються на 209 найбільших сайтах каталогах, особливий інтерес серед яких представляє Google, який користується великою популярністю в Україні. Всі ці сайти підвищать Link Popularity і PageRank вашого сайту, що в свою чергу підвищить його видимість як в Google, так і в інших пошукових системах.

Отже, пошукав потрібний розділ в каталозі:

Я побачив що Здолбунів там представляє тільки один сайт – “Портал міста Здолбунів“, остання стаття на якому датована 22.06.2011. Шкода. Але прийшов час освіжити каталог і я додав свій сайт і найбільш відвідуваний сайт Здолбунова – Здолбунів City, оптимізацію якого я зробив 3 місяців тому і який я зараз адмініструю.

Через тиждень, вже на роботі, переглядаючи показники свого сайту, випадково побачив що він вже доданий в DMOZ, як і Здолбунів City.

Сайти Здолбунова в каталозі dmoz

Отже, тепер Здолбунів у каталозі ODP dmoz представляють 4 сайти. Велика подяка адміністратору розділу Рівненська область – sasharivne, за оперативність!

25.04.2013 ОНОВЛЕНО!

В розділі:

також присутній сайт газети  “Нове життя” – Здолбунівська громадсько-політична газета.

 

Tags: ,


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.