Продав свій сайт “Чиста Вода” chystavoda.org.ua

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Мої веб-проекти.

Продав свій сайт "Чиста Вода" chystavoda.org.ua

8 листопада 2012 на інтернет-аукціоні сайтів Telderi продав свій сайт “Чиста Вода“. 

Сайт був створений 21.09.2011. В цей час я працював з дядьком Мішею на будові у Рівному. Ми робили євроремонт одним панам, а я виконував роботу підсобника. За роботою ми багато спілкувалися і обговорювали. В кінці кінців ми дійшли висновку що люди з такими знаннями як у мене повинні займатися більше розумною роботою ніж здирати шпалери, знімати штукатурку, робити демонтаж стін і тягати мішки цементу.

Отже, це перший мій сайт комерційної тематики, який я зробив з метою в подальшому заробляти на контекстній рекламі і продажі посилань. Я помітив що зараз дуже популярно купувати бутильовану воду в офіси, користуватися фільтрами води і ставити системи зворотного осмосу у квартири. Щодня я бачив на вулиці машини які розвозять великі бутлі води Аляска, також ця реклама була всюди в Інтернет. Я вже не кажу за інтернет-магазини які продають системи фільтрації, вони дуже популярні.

Історія сайту.

Отже 21.09.2011 сайт був створений, налаштований і оптимізований. Просуванням у пошукових системах я майже не займався, хіба що місяць потренувався на ньому у просуванні через Rookee.

Через декілька тижнів я вже додав його у біржу посилань Sape, де почав заробляти. Ось статистика заробітків за весь час.

 Мій заробіток на сайті Чиста Вода в Sape

Щотижня я додав декілька цікавих матеріалів. З часом сайт отримав Яндеекс ТіЦ 10 і PageRank 3.

Більшість відвідувачів було з Google – 72%, Яндекс – 23%, Поиск@Mail.ru – 3%, решта – 3%.

Переходи з пошукових систем на сайт Чиста Вода

Більшість пошукових запитів при переходах на сайт з пошукових систем становили “цікаві факти про воду”, “цікаве про воду”, “водні ресурси” і т.п.

Пошукові запроси на сайт Чиста Вода

Аудиторія і демографія сайту це школярі і студенти, які шукають інформацію для рефератів або семінарів. А також аудиторія за 30, які шукають корисну і цікаву інформацію про фільтри і осмос.

Демографія сайту Чиста Вода

Географія сайту переважно українська – 94%, адже сайт україномовний.

Географія сайту Чиста Вода

Отже 20 жовтня 2012 року, сайт був виставлений на аукціон, були зроблені 4 ставки, після чого сайт був проданий за 5000 руб. РФ, це близько 1250 грн.

А 8 листопада 2012 року, ми закінчили переоформлення домену і перенос хостингу.

Гроші.

Гроші ми з дружиною витратили на щомісячну сплату за розстрочку нашій квартири. Адже, невідомо як зміниться економічне становище країни після виборів у Верховну Раду.

Tags: ,


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.