Послуги електрика в Здолбунові від МК-Проект

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Новини.

Послуги електрика в Здолбунові від МК-ПроектХочу поділитися інформацією і порадити файний сервіс у місті Здолбунові, який надає професійні послуги електрика і виконує будь які електромонтажні роботи. Фірма, яку мені порадив Микола Орлов, називається МК-Проект.

Знаходиться вона по вулиці Стефановича, біля здолбунівської дільниці “АЕС Рівнеобленерго”.

mk-proekt-map

Сьогодні скористався їх послугами. А все почалося з того що у мене вдома постійно вибивало пробки на лічильнику: коли працює електро-обігрівач, пральна машина, або комп’ютер і холодильник разом. Скільки я не міняв пробки на більш потужні, вони всі, хоча і були на 25 А, все рівно спрацьовували в самий невідповідний момент. Це мені дуже набридло і я вирішив поміняти пробки на електро-автомати. Для цієї роботи я став шукати хто у нас в Здолбунові надає таки послуги.

Логічно було звернутися до міської філії електромереж, але там сказали що таки послуги вони не надають, шукайте електриків самі. Дуже дивна відповідь, на мою думку, але що робити.

На електро-лічильнику заміна двох пробок на електро-автомати

На жаль, у Здолбунові немає міської газети оголошень і навіть немає інтернет сайту оголошень. Тому довелося питати знайомих.

Як я зазначив вище, фірму цю мені порадив Микола Орлов, і я у суботу 29.12.2012, перед святами встиг розшукати їх і заказати електриків вже на новий 2013 рік. Все що від мене знадобилося, це прізвище і номер моб. телефону.

Сьогодні зранку, 2.01.2012, в перший робочий день нового року мені передзвонив старший групи електриків і попередив що він прийде. Ось його моб. телефон +380679231713. Отже, через 10 хвилин, у мене в квартирі вже були цілих 3 електрика і швидко закипіла робота. Через півгодини вже все було готово.

На електро-лічильнику заміна двох пробок на електро-автомати мені коштувала 85 грн.

Рекомендую цю фірму всім хто шукає електриків для виконання електромонтажних робот у Здолбунові.

Tags: , ,


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.