Пологовий будинок м. Здолбунів

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Про все.

Пологове відділення Здолбунівської ЦРЛ, квітень 2013

Чи варто народжувати в Здолбунові, або краще поїхати в Рівне і народити в Рівненському перинатальному центрі? Моя добірка матеріалів знайдених в Інтернет. Думаю інформація буде корисна всім мешканцям Здолбунова і Здолбунівського району.

Пологовий будинок, правильніше Пологове відділення, або акушерсько-гінекологічне відділення Здолбунівської ЦРЛ знаходиться по вулиці Степана Бандери, 1. Номер корпусу на самої будівлі відсутній, як і вивіски, таблички і взагалі будь які розпізнавальні знаки. Власно кажучи фасад будинку дуже ветхий і не одразу можна зрозуміти чи це лицьовій бік і парадний вхід, чи це зворотній бік. Велика кількість дверей також додає плутанини.

На карті короткий шлях до будинку.

Пологовий будинок м. Здолбунів на карті

Відгуки про пологове відділення Здолбунівської ЦРЛ.

Відгуків в Інтернеті небагато, ось всі що я знайшов.

 

Оленка на форумі malecha.org.ua. Дата запису 29.02.2008.

olenka

 

Мені здається що у великих містах за пологи більші ціни, ніж у районних центрах.
Я народжувала у ПБ м Здолбунів. Рівненської обл. Умови досить нормальні, санітарний стан хороший, зроблений євро-ремонт. Чудовий персонал, ніхто не заглядає у кишеню. Тай лікарі – професіонали.
Народжуючи першу дитину у 2004 році, за пологи не платили. І тепер так само. А якщо хтось захоче віддячити за хороше ставлення, то дають 100-200-300 гр. Ніяких сотень доларів.

 

uliarv на форумі malecha.org.ua. Дата запису 02.07.2009.

ulia

Моя подруга домовилась народжувати в Здолбунові – там безкоштовно! і від Рівного недалеко :) звичайно віддячить але скільки захоче.

Дарина ГУЗЕНКОВА, газета Рівне Вечірнє. Дата запису 14.09.2010.

daryna

Не дозволив би невістці народжувати в здолбунівській лікарні

№65, 14-9-2010

Перед тим як зустрітись з лікарями Рівненщини, заступник міністра охорони здоров’я України Валерій Бідний нещодавно побував у кількох медичних закладах області. Схоже, місцеві чиновники не зуміли вберегти міністерського представника від негативних вражень.

— Наприклад, був у лікарні в Здолбунові, де є пологове відділення, — розповів Валерій Бідний. — Там працює 8 акушерів-гінекологів. Умови для породіль жахливі — барачна система. Я туди свою невістку не пустив би народжувати — шукав би щось краще. То виникає запитання: навіщо утримувати це пологове відділення з такими умовами, якщо лікарня знаходиться за 15 км від Рівного, де є пологовий будинок і перинатальний центр? До речі, найцікавіше, що кабінет виписки породіллі з дитиною знаходиться біля кабінету завідувачки відділення. Це, мабуть, для того, щоб завідувачка не пропустила, коли виписується дитина. Бачу, що в цьому плані система налагоджена.

Ще один факт — на одну з районних лікарень Рівненської області, розрахованої на 40 ліжок, витрачається 4 мільйони гривень. На онколікарню, де є 250 ліжок, — 9 мільйонів. То хіба це ефективне використання коштів? Медична галузь Рівненщини, як і в інших областях, потребує реформ.

У відповідь обласні чиновники почали запевняти, що Рівненщина до реформ готова. Реформи передбачають створення п’яти потужних госпітальних баз, куди направлятимуть хворих з усієї області, реформування дільничних лікарень у лікарські амбулаторії, хоспіси, створення центрів первинної медико-санітарної допомоги. Проте презентований начальником обласного управління охорони здоров’я Віталієм Бойком план, за яким медицина Рівненщини має зазнати суттєвих змін, розкритикував Валерій Бідний, зауваживши, що виникає багато запитань, не всі дані підготовлені, не вказані чітко строки виконання запланованих змін.

Дарина ГУЗЕНКОВА.

Офіційна інформація.

Лікарі та медсестри акушерсько-гінекологічного відділення Здолбунівської ЦРЛ - фото сайту Нове Життя

Становлення акушерсько-гінекологічної служби, стаття на сайті газети Нове життя.

Про хід виконання районної програми репродуктивного здоров’я населення на період до 2015 року, стаття на сайті Здолбунівської районної ради.

 

Підсумки.

Чи народжувати в пологовому будинку акушерсько-гінекологічного відділення Здолбунівської ЦРЛ насамперед залежить від доступу до інформації про професіоналізм лікарів і звичайно через незалежну громадську думку. Отже, шановне товариство м. Здолбунів, не мовчимо, відписуємо в коментарях свої відгуки і досвід. Адже інформація буде в нагоді майбутнім мамам.

Корисні посилання:

 

Tags: , , , ,


Схожі статті:
 • Здолбунівсіті

  Чи народжувати в пологовому будинку акушерсько-гінекологічного відділення Здолбунівської ЦРЛ насамперед залежить від доступу до інформації про професіоналізм лікарів і звичайно через незалежну громадську думку. Правильний висновок. Все що не буде донесено до людей від ЦРЛ, буде додумано на грунті стереотипів і уявлень, циганської пошти та неперевірених даних. Інше діло, наскільки сама лікарня зацікавлена у розповсюдженні інформаціїї. Їм все ірвно скільки у них народять жінок. Зарплата жодного лікаря не хитнеться ні вліво не вправо, за позитивну чи негативну інформацію жодну акушерку не звільнили, а якби це впливало на показники роботи, то тоді б думали і робили по іншому. Он нещодавно лікарня Здолбунівська міні-грант виграла, хто чув на що пішли ці гроші і наскільки публічними були їх заходи?? То-то і воно, що ця інформація більше потрібна породіллям, а лікарні хіба що для морального задоволення. Запрошуємо розмістити цю цікавуу інформацію у нас на порталі.

  • Оксана

   Хочу написати відгук про родом в смт.Клевань Рівненського
   району. Народжувала наприкінці жовтня
   цього року. Ми з чоловіком були приємно здивовані професіоналізму і щирості
   персоналу роддому. А особливу подяку хочемо висловити лікарю Білій Олені Богданівні, старшій
   акушерці Руслані Володимирівні та всім медсестричкам і санітаркам! Завдяки
   уважному ставленню і оперативним діям цих людей мій другий синочок з’явився на цей світ. Не дивлячись
   на сюрприз – туге і подвійне обвиття пуповиною та багатоводдя дитинка жива і
   здорова! Лікар Олена Богданівна та її помічники на родах приділяли багато
   уваги, допомагали, підбадьорювали, можна сказати врятували сина. Також приємно
   вразили родзал, хол, палати. Один невеликий мінус – в палаті не передбачено в умивальнику
   теплої води для підмивання дитинки, проте в загальних душах і туалетах(їх
   кілька на родом) мами можуть побалувати себе теплою водою. Якщо порівнювати з
   Перинатальним центром у м.Рівне, де я народжувала першого сина, то в Клевані не
   розвели такого вимагання добровільних внесків та не існує такс в лікарів і
   персоналу. На противагу Перинатальному в Клеванському роддомі персонал бігав і
   співпереживав з перших хвилин, все робилось оперативно. А в перинатальному з
   відкриттям матки і регулярними схватками ніхто і не підходив, не цікавився,
   через це мали великі проблеми – затяжні роди, крововилив у дитини, додаткове
   лікування… До того ж у перинатальному 2 дні ніхто не цікавився станом матері і
   дитини, не озвучувався діагноз дитини, яка не реагувала ні на що і не їла. В
   роддомі ж Клеваня після родів гарно консультували і цікавились самопочуттям нас
   двох. Отже, персоналу Перинатального треба ще повчитись людському ставленню у
   роддомі Клеваня.

 • Sasha

  Ну правильно, владі б тільки скорочувати все. Оптимізатори херові. Санстанція в Клевані, пологове відділення у Рівному, хурургічне відділення в Острозі хочуть зробити. І кому краще від того? Може давайте ще й супермаркети заберемо із Здолбунова? У РІвному ж Екватор і Велмарт – там теж можна закупитися.
  А що далі? Що буде з цими всіма відділеннями? Розформувати легко, а потім вже не збереш до купи як треба буде (як показує практика). Дурість!

  • Анна

   згодна, ліквідовувати роддом у Здолбунові – неправильно!багато породіль іде з району. в мене знайома з Мізоча ледь встигла доїхати до Здолбунова, і зразу родила. а зимою як дороги замете, то яке там Рівне.але треба провести кадрові зміни в роддомі у то суттєві!

 • Наталія

  Я двох діток народжувала у Здолбунові! Нічого поганого сказати не можу! Хоча….. перші пологи у 2009 році команда лікарів, що приймали у мене пологи була кращою і професійнішою (як здалося мені). У 2013 році трохи не так….Та лікарі і акушери тут хороші є!

 • Незабудка

  Запитуєте , чи народжувати в Здолбунівському пологовому будинку? А запитайте спочатку у себе, чи ви готові ризикувати життям породіллі і життям дитини? Чи готові народити в відділенні де звичайно є кваліфіковані лікарі, але головне є завідуюча , яка як правильно було підмічено, найкраще налагодила роботу по виписці діток. А на жінок дивиться в першу чергу не оцінюючи їх стан здоров я і психо – емоційний стан, а їх матеріальні можливості. А не приведи Господи вам не мати копійки за душею….. Не бачити тоді вам уваги від вельмишановної завідувачки , як власних вушок! А можливо ви попередньо народжували в Рівному і при послідуючій вагітності вирішили знайти поради й допомоги у неї , так не раджу. Мені наприклад , при такому зверненні , Емілія Федорівна порадила….їхати на Рівне, адже мені раніше здалося що там розумніші лікарі, що ж тепер в неї поради шукати. А ще запитайте себе , чи ви хотіли б щоб на вашу малесеньку вистраждану радість не звертала уваги лікар – неонатолог. Ця особа , на мою думку взагалі не гідна носити високе звання лікаря. На жаль не одне юне життя загубила. Ось коли зміняться такі кадри на людяних і відповідальних людей, тоді можна буде посперечатися, народжувати на рівні району чи ні. А поки що маємо що маємо.

 • ольга ферар

  я народжувала в листопаді минулого року. І якщо дасть Бог 2 дитину – ніяких замовлених пологів у Рівному. Наш лікар найкращий. Відношення на найвищому рівні(навіть прибиральників) Окрема палата. Чисто. під час пологів -акушер від мене ні на крок не відходила, а ближче до вечора(неділя) то і сам лікар не втік в свій кабінет, а сидів біля мене. А після пологів майже всю ніч біля мене спала акушер в палаті і підносила дитину на годування,так як я спала як суслик обезсилена. Недоліків багато у завідувача і педіатра, але навіть не думайте їхати народжувати у Рівне. Нещодавно подруга народжувала на Мірющенка і зіткнулася з лікарською халатністю. Єдине що мене засмучує, що не у всіх палатах є ванна,а так все ідеально. Звичайно тонкощів багато, та ми, жінкі, які народжуємо в нашому місті маємо один одному про них розповідати. І вперше чую про платні довідки. І ще раз приклоню голову перед майже всім персоналом Здолбунівського пологового.Спілкуйтесь з мамочками які нещодавно народили і ви обминете зайві проблеми та витрати.

  • Анна

   чесно кажучи здивована вашою інформацією. скільки моїх знайомих після кесерського розказували, що ніхто просто так до них не підходив! були такі що не було навіть близьких, які б прийшли і допомогли. персонал не переживав по цьому поводу, що жінці після операції, важно встати, та ще після наркозу – відходняк. якщо домовиться або знайомі працюють в роддомі – ну то звичайно увагою не обділяли.

   • Оля Ферар

    ніяких знайомих в мене там нема. І я не дочка депутата))

 • СВІТОЧ

  я лежала і не раз к нашій здодбунівській гінекологіі.ЛЮДИ!!! ЯКЩО МАЄТЕ НАРОДИТИ ТО ІДЬТЕ У ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР!!!!! БО В ЗДОЛБУНОВІ НАВІТЬ ЯКЩО У ВАС І НЕМАЄ ПРОТИПОКАЗАНЬ ТО ВСЕ ОДНО ЗВАС МОЖУТЬ ЗРОБИТИ ІНВАЛІДА А ДИТИНУ І ЗОВСІМ ЗАГУБЛЯТЬ..ЗАВІДУЮЧА ЯКІЙ ВЖЕ ДО РЕЧІ ДАВНО ПОРА НА ПЕНСІЮ СУ…….А ІЩЕ ТА

 • Наташа Рудчик

  мені подобається.я родила там двох дітей і все пройшло чудово.лікарі.акушери. хороші.зроблений ремонт .чісто.

 • ketrin

  жахххххххххххххххххх…таку завідуючу треба ще пошукати!їй аби гроші гребти!давно на пенсію треба відправити!вона вже нічого не бачить толком…сліпа курка!мені тільки біди наробила, в Рівному пів року переліковувалась, а скільки дітей скалічила при народженні і є випадки що взагалі загубила!якщо поміняти завідуючу, то хай би роддом працював, а з нею НІ!

 • Елена Никитина

  Я народжувала своїх дітей в Здолбунівському пологовому будинку в лікаря Емілії Федорівни,дочка народила мені внучку теж у неї,і коли буде ще родить то тільки в Здолбунові і ні в якому Рівне.

  • ІРИНА

   коли в жінки все нормально, то вона і дома може народити здорову дитину без лікарів. але як правило жінкам потрібна допомога. моя думка, більшість з них хто задоволений родами в Здолбунові, просто мав хороше здоровя і фізіоологію, який би лікар не був, в них би все було гаразд. а коли є певні ризики, ускладнення, чи не зовсім нормальний початок пологів – в Здолбунові можуть загубити, і як правило, всі Здолбунівські трагедії розпочинались з певних тривожних симптомів – води відійшли, а схваток немає, строки підходять, роди не починаються, схватки є, дитина не іде та ін. ОСЬ в ТАКИХ СИТУАЦІЯХ У ЗДОЛБУНІВСЬКИХ ЛІКАРІВ НЕ ВИСТАЧАЄ ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ!

  • Ольга

   Я з вами згідна. Коли вагітність проходить нормально і немає ніякої паталогіі , то народжувати можна і вдома, так що нама чого нарікати на Здолбунівський пологовий будинок. Та я сама ще народжувала у ті часи, коли працювали акушерки Євдокія Петрівна, Марія Омелянівна, Ніна Григорівна, Євдокія Антонівна, Я народжувала у Марії Омелянівни. Тоді мало до кого викликали лікарів, хіба що у екстренних випадках. Але все таки я також, не хотила би лікуватися або народжувати у Єміліі Федорівни…

 • IRUSIK

  я ненаважилася народжувати а Здолбунові! моя тітка народжувала тут і ледь не лишилася дитини Імілюшка викрутила дитині руку і так видушувала дитину що в дитини в голові була гкматома! наступний раз коли тітка знову наважилась родити в здолбунові то завідуюча поклала на зберігання і замість того щоб викликати роди бо пройшли всі сроки то вона укріпляла, а коли тітка хотіла поїхати на рівне до лікаря, то завідуюча порвала сві документи, щоб ніхто незнав ,що вона колола! коли тіткка приїхала в рівне їй в той же день викликали роди і кісерили! НЕВІДОМО ДО ЯКОЇ БІДИ ТА ЗАВІДУЮЧА МОГЛА ДОВЕСТИ!!!!! НІКОМУ НЕРАДЖУ ТАМ РОДИТИ!!!!!!!!!!!!!!

 • Мая

  Незнаю я б родила в Здолбунівському пологовому будинку, але якби без Емілюшкі! Дивно чому це вона не дозволяє вибрати собі лікаря. Нехай на пенсію йде, хочеться всежтаки здорове дитятко!

 • Катя

  Я в 2011 році родила хлопчика в нашому роддомі. Мені повезло була не Емілюшка, а лікар Любомир (вибачаюсь, но не знаю як його по-батькові). Все було добре родила свого первістка за 5 годин. Відношення хороше і великих грошей не потібно було, віддячили чим змогли. Хоча Емілюшка, 2012 приймала роди в моєї родички, яка родила 2 дитину( дівчинку), за 1 годину. І вона говорила, що Емілюшка роди прийняла в неї дуже добре, і ставлення нормальне. Раз на раз не приходиться, комусь добре в Рівному, а комусь в Здолбунові))))))

 • Мирося

  про наболіле…….це актуальна тема завжди…я маю двох доньок, одна зявилася на світ в Здолбунові, інша – в Рівному, тому маю з чим порівняти…якщо доведеться знову родити – тільки Рівне.так, в здолбунові родила без грошей(за пологи не платила, та за один препарат видерли у мене гроші. щей дороще набагато), але зате за перші дві неділі життя моєї доньки я витратила такі кошти, що краще заплатила би за пологи і не маялася б(як зробила за другою дитиною) В такі моменти гроші не рахуєш, окрім цього після “Здолбунівських пологів” лікувала дитину 4 роки….ще й в реанімації з немовлям побувала,а після Рівного ось скоро рік буде – ні разу навіть взимку не захворіли, хоч і всі перехворіли ОРЗ, в дитини хороший імунітет, не було ніяких родових травм, грудне вигодовування(що є основним чинником), оскільки після пологів в Здолбунові грудного вигодовування не вийшло, дитину перевели в Рівне в одне відділення, а мене в інше…..Це просто жах. З завідувачем не стикалася, вона якраз була у відпустці, нічого не буду говорити, оскільки фактів немаю, лише чутки. однак її вік говорить сам за себе(я б не довірила б своє немовля їй взяти в руки), а от з педіатром стикалася – некваліфікований працівник абсолютно.Склалося враження що вона не те що не вдосконалює свої знання , а що їх взагалі у неї немає.

 • balia.63@mail.ru

  Найкраще народжувати у вихідні дні, Завдувачки немає і роди проходять своїм чередом. Лікарі які чергують уважні і взагалі персонал пологового відділення дуже хороший і професійний, Підправили б Емілію Федорівну на пенсію і пологове було б на висоті, напевне б вся область сюди їхала народжувати.

 • polyova

  У мене був досвід пологів в провінційному роддомі, після якого я зрозуміла – лікарні і лікарі обл центру значно більш продвинуті у плані технологій, ліків і професіоналізму. Тому другі роди у мене проходили в Рівному.

  У Емілії Федорівни справді не найкраща репутація. Коли я лежала в неї в роддомі на збереженні, мене вразило якесь фамільярдне ставлення, без поваги. До вагітних лікарі тикають, хоча серед них є і гарні люди. Пані Наталія (не пам”ятаю вже по-батькові), наприклад.

 • Здолбунівчанка

  завідувач зробила хворою дитину моєї родички на все життя і все по її вині .зіткнулася і я з нею, не сподобалася вона мені . в лікарню положила мене аби забити пусте ліжко в роддомі. інші лікарі – гінекологи нормальні! дійсно , роддом був би кращий без завідувача Емілії … і виникає питання чому вона ще тримається на тій посаді ?! є достойніші бути завідувачем роддому. через неї я відмовляюся в будь якому випадку рожати в Здолбунові.

 • еееееееее

  рекомендую вам Мартинчук Наталію Валентинівну або Яскал Наталію Олексіївну . хороші лікарі. Стойкевич тупа, тільки себе завжди підстраховує більш нічого . шкода що не можна домовлятися про роди зі своїм лікарем ,в нормальних роддомах повинно бути так, в кого стоїш на обліку той приймає…а в нас все як не в людей .

 • Ольга Болтик

  28 жовтня став для мене одним з найщасливіших днів у моєму житті, у мене з’явилася на світ двійня, два здорових хлопчика, через кесарів ростин. Дякуючи Емілі Федорівні, я доносила діток до 28 тижнів. Думала спочатку народжувати в Рівному, але я дякую Богу, що він залишив мене саме в цьому пологовому будинку, там працюють справді чуйні і добрі лікарі і медсестри. Дякую Вам, що Ви врятували життя моїх діток. І особлива подяка Емілі Федорівній, Ользі Іль’ївній, Наталії Олексіївній ви чудові люди і перкрасні спеціалісти, нехай Бог вас благословить!

 • Лена

  я на відріз відмовилась народжувати в Здолбунові. Через Емілію , да й взагалі. поїдьте оцініть в Рівному і тут . там себе відчуваєш людиною .нехай і по грошам дорожче, для дитинки нічого не шкода . і є впевненість на 100 %.а тут заплати тих 500 грн і трусись чи все пройде добре чи ні . не обезпечено не апаратурою , нічим . дитячої реанімації нема .різні випадки бувають

 • Євгенія

  хотілося б почитати статтю про те чому Емілія Федорівна досі на посаді завідувача.бо з місяця листопада 2013 поговорювали що вона вже не завідувач, ніби прийшов до поліклініки новий завідувач і поставив її на місце і Яскал вже зайняла її місце .а яка ж на самому ділі правда ?чому досі вона ще в роддомі командує ?! багато думаю кого цікавить . може б журналісти підкинули правдиву статтю в соцмережі, щоб почитали всі кого це питання цікавить .

 • Крістіна

  Пологовий будинок Здолбунова, або будинок жахів…Чому “жах” досі у кріслі?

  Чомусь коли мова йде про Здолбунівський пологовий будинок, мені зазвичай хочеться кричати нецензурними словами. І здавалося б чому? Адже це місце нового життя, місце яке робить людей найщасливішими у світі, місце справжньої та чистої любові. Та на превеликий жаль, до здолбунівського пологовогу будинку це не відноситься. Справжнє щастя там здобувають одиниці. І якщо ремонт і санітарний стан задовільні, то є колектив лікарів, акушерів та санітарів…і завідуючою відділенням. Головний лікар акушерсько-гінекологічного відділення являється Дробот Емілія Федорівна.Чомусь саме це ім”я викликає найбільшу хвилю обурення жителів Здолбунова та жах у вагітних жінок. Свою “криваву” репутацію вона здобула давно, а саме: не те що любов, а жадібність до грошей, халатність та байдужість до пацієнтів, улюблений метод родів “кесарів розтин(останніх 2-3 роки із новою функцією “видалення матки”), більше 10 дітей з вадами, кожне 3-тє дитя при пологах ломає ключицю,більше 30 дітей так і не побачило цей світ…
  Я мати 2 чудесних янголів, яких народжувала у області м.Рівне, так як і більшість мешканок здолбунівського району.Здоров”я дитини понад усе! Порівнювати є з чим. І чесно скажу можливо навіть дешевше, ніж в Здолбунові. Також хочу наголосити, що і в здолбунівському пологовому будинку є чудові лікарі, акушери, але знову Емілія Федорівна забороняє обирати пацієнту лікаря, хоча по закону “Відповідно до статей 34, 38 Основ кожен пацієнт, який звернувся за наданням йому медичної допомоги, має право на вільний вибір лікаря, якщо останній може запропонувати свої послуги, та вибір методів лікування відповідно до його рекомендацій. Пацієнт також вправі вимагати заміни лікаря.” вирішувати пацієнту.
  А взагалі для чого це все я написала? Мене( та і не тільки мене) цікавить чому Емілія Федорівна досі у кріслі? Нам вдалося подолати “банду” при владі, то чому ми не можемо подолати “бандитку” у своїй лікарні? Влада змінюється чи ні?
  І наостанок приведу приклад моєї матері, яка народила мені чудову сестру 11 червня 2004, вагою у 4700г,у перенатальному центрі м.Рівне. Будучи вагітною коли мама прийшла до Емілії Федорівни, та їй сказала- ” У вас одна вода, дитя мертве плаває, розчленоване, куди вам народжувати, робимо аборт!” – Після цих слів мама зі сльізьми пішла до костелу, помолилася, і поїхала в діагностичний на УЗД, де її заспокоїли і сказали, що все гаразд, ніякої загрози життю породіллі немає.

   • катерина 1986

    Люди які вміють думати мізками…звертаюся до вас.Що за балачка “знайома моєї знайомої сказала…”…Одне дурне сказало інше підхватило!Хороший в нас пологовий будинок,хороші в нас лікарі!Карпін,Яскал,Дробот,Іванюк,Стайкевич всі хороші ,компетентні лікарі.Ви думаєте і інших містах немає різних випадків?Є звичайно.Не слухайте ви цих курок які самі нічого не знають а говорять “знайома моєї знайомої сказала” і взагалі подивітьс хто це пише і хто не довольний і все зразу стане ясно.Багато жінок мають гарні відгуки про наших лікарів,повірте.І я особисто.А ця писанина до сраки.І ще раз наголошую подивіться на тих хто возмущається і все стане ясно

 • Катя

  Що за бред ви тут пишете?! я рік назад народжувала в Здолбунові здорову прекрасну дитину….я дуже вдячна всьому колективу!!! а якщо судилося родити хвору дитину то й ніякі гроші не допоможуть і звинувачувати пологовий будинок це безглуздо!!!я не розумію чому жінкі які народжували у Рівному таке пишуть(нище у коментарях) звідки у вас така інформація,я навпаки знаю що у Рівному під час пологів помирали не тільки дітки а й жінкі(і ніякі гроші і техніка не допомогли)чому питання?!!!

 • Ольга

  Я народжувала цього року зимою, приїхали Скорою, дуже сподобалось! намою думку досить гарно! Лікарь був цілу ніч біля нас, робив все можлеве від нього! Особливо хочу подякувати лікарю Любомиру (якщо непомиляюсь) наскільки врівноважений, уважний, вічливмй. Дійсно персонал в “кішені не заглядає”.

© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.