Warning: Declaration of WarpMenuWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/gbrtiras/svitodar.org/www/wp-content/themes/yoo_subway_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 556
Пологовий будинок м. Здолбунів | Дмитро Хомицький


Пологовий будинок м. Здолбунів

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Про все.

Пологове відділення Здолбунівської ЦРЛ, квітень 2013

Чи варто народжувати в Здолбунові, або краще поїхати в Рівне і народити в Рівненському перинатальному центрі? Моя добірка матеріалів знайдених в Інтернет. Думаю інформація буде корисна всім мешканцям Здолбунова і Здолбунівського району.

Пологовий будинок, правильніше Пологове відділення, або акушерсько-гінекологічне відділення Здолбунівської ЦРЛ знаходиться по вулиці Степана Бандери, 1. Номер корпусу на самої будівлі відсутній, як і вивіски, таблички і взагалі будь які розпізнавальні знаки. Власно кажучи фасад будинку дуже ветхий і не одразу можна зрозуміти чи це лицьовій бік і парадний вхід, чи це зворотній бік. Велика кількість дверей також додає плутанини.

На карті короткий шлях до будинку.

Пологовий будинок м. Здолбунів на карті

Відгуки про пологове відділення Здолбунівської ЦРЛ.

Відгуків в Інтернеті небагато, ось всі що я знайшов.

 

Оленка на форумі malecha.org.ua. Дата запису 29.02.2008.

olenka

 

Мені здається що у великих містах за пологи більші ціни, ніж у районних центрах.
Я народжувала у ПБ м Здолбунів. Рівненської обл. Умови досить нормальні, санітарний стан хороший, зроблений євро-ремонт. Чудовий персонал, ніхто не заглядає у кишеню. Тай лікарі – професіонали.
Народжуючи першу дитину у 2004 році, за пологи не платили. І тепер так само. А якщо хтось захоче віддячити за хороше ставлення, то дають 100-200-300 гр. Ніяких сотень доларів.

 

uliarv на форумі malecha.org.ua. Дата запису 02.07.2009.

ulia

Моя подруга домовилась народжувати в Здолбунові – там безкоштовно! і від Рівного недалеко :) звичайно віддячить але скільки захоче.

Дарина ГУЗЕНКОВА, газета Рівне Вечірнє. Дата запису 14.09.2010.

daryna

Не дозволив би невістці народжувати в здолбунівській лікарні

№65, 14-9-2010

Перед тим як зустрітись з лікарями Рівненщини, заступник міністра охорони здоров’я України Валерій Бідний нещодавно побував у кількох медичних закладах області. Схоже, місцеві чиновники не зуміли вберегти міністерського представника від негативних вражень.

— Наприклад, був у лікарні в Здолбунові, де є пологове відділення, — розповів Валерій Бідний. — Там працює 8 акушерів-гінекологів. Умови для породіль жахливі — барачна система. Я туди свою невістку не пустив би народжувати — шукав би щось краще. То виникає запитання: навіщо утримувати це пологове відділення з такими умовами, якщо лікарня знаходиться за 15 км від Рівного, де є пологовий будинок і перинатальний центр? До речі, найцікавіше, що кабінет виписки породіллі з дитиною знаходиться біля кабінету завідувачки відділення. Це, мабуть, для того, щоб завідувачка не пропустила, коли виписується дитина. Бачу, що в цьому плані система налагоджена.

Ще один факт — на одну з районних лікарень Рівненської області, розрахованої на 40 ліжок, витрачається 4 мільйони гривень. На онколікарню, де є 250 ліжок, — 9 мільйонів. То хіба це ефективне використання коштів? Медична галузь Рівненщини, як і в інших областях, потребує реформ.

У відповідь обласні чиновники почали запевняти, що Рівненщина до реформ готова. Реформи передбачають створення п’яти потужних госпітальних баз, куди направлятимуть хворих з усієї області, реформування дільничних лікарень у лікарські амбулаторії, хоспіси, створення центрів первинної медико-санітарної допомоги. Проте презентований начальником обласного управління охорони здоров’я Віталієм Бойком план, за яким медицина Рівненщини має зазнати суттєвих змін, розкритикував Валерій Бідний, зауваживши, що виникає багато запитань, не всі дані підготовлені, не вказані чітко строки виконання запланованих змін.

Дарина ГУЗЕНКОВА.

Офіційна інформація.

Лікарі та медсестри акушерсько-гінекологічного відділення Здолбунівської ЦРЛ - фото сайту Нове Життя

Становлення акушерсько-гінекологічної служби, стаття на сайті газети Нове життя.

Про хід виконання районної програми репродуктивного здоров’я населення на період до 2015 року, стаття на сайті Здолбунівської районної ради.

 

Підсумки.

Чи народжувати в пологовому будинку акушерсько-гінекологічного відділення Здолбунівської ЦРЛ насамперед залежить від доступу до інформації про професіоналізм лікарів і звичайно через незалежну громадську думку. Отже, шановне товариство м. Здолбунів, не мовчимо, відписуємо в коментарях свої відгуки і досвід. Адже інформація буде в нагоді майбутнім мамам.

Корисні посилання:

 

Tags: , , , ,


Схожі статті:

© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.