Подяка Віктору Володимировичу Томашевському

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Подяки.

Віктор Володимирович ТомашевськийКористуючись нагодою, хочу висловити велику подяку завідувачу сектора громадянства і реєстрації фізичних осіб Здолбунівського РВ УМВС Віктору Володимировичу Томашевському, який восени 2010 року сприяв законній швидкій і не забюрократизованій процедурі отримання мною паспорту громадянина України. 

Після того як 16 вересня 2010 року, моя нога ступила на перон вокзалу Здолбунова, мене очікували безліч бюрократичних справ щодо легалізації свого перебування в Україні. Перший документ який мені був потрібний це внутрішній паспорт громадянина України. Без цього документа я не міг через митницю отримати вантажний контейнер з моїми речами які приїхали з Придністров’я, адже все що я привіз з собою на собі, це був мій одяг і рюкзак з мінімумом речей.

Через те що,

ДП “Поліграфкомбінат Україна” не виготовив у зв’язку з кредиторською заборгованістю перед Держпідприємством та відсутністю необхідного бюджетного фінансування бланки паспортів громадянина України. У зв’язку з цим у третьому кварталі цього року виникли труднощі із забезпеченням органів внутрішніх справ бланками паспортів громадянина України.

як повідомляє газета Нове Життя.

паспорт громадянина УкраїниНа початку жовтня 2010 вже стало холоднішати, осінь в України зовсім не така як в Молдові. Мої джинсові курточка і штанці вже не так зігрівали, а митниця все відмовлялася розмитнювати контейнер без паспорту.

Отже, коли я прийшов в паспортний стіл Здолбунівського РВ УМВС і потрапив на прийом до Віктора Володимировича, він вислухав мене і пообіцяв допомогти в рамках своєї компетенції. Через мене йому прийшлося добре поспілкуватися і з Рівненським ВС ГІРФО і Рівненською Митницею, пояснюючи відсутність можливості видати мені паспорт.

І хоча все це було марно, і мені прийшлося 3 тижні чекати коли з’являться бланки паспортів, в черзі на видачу у Здолбунові я був одним з перших! Ніяких грошей від мене за це пан Віктор не вимагав. 7 жовтня 2010 року я отримав свій паспорт громадянина.

Потім був отриманий контейнер, переїзд в найману квартиру, влаштування на роботу, щасливе сімейне життя і т. д.

Tags: , , ,


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.