Податкова унеможливила переведення в готівку Webmoney

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Інтернет.

Податкова унеможливила переведення в готівку Webmoney

Працівниками фінансових розслідувань Міністерства доходів і зборів України паралізована робота “Web Money Transfer” на території України. Вивід і переведення в готівку webmoney заблоковано.

Як повідомляє AIN.ua:

У вівторок (11.06.2013) у київському офісі системи WebMoney за адресою вул. М. Раскової, 11-А в районі м. «Лівобережна» співробітники податкової міліції провели обшук.

У Міндоходів повідомили, що були виявлені «значні порушення» у роботі товариства з обмеженою відповідальністю, яке є гарантом діяльності WebMoney Transfer у Україні (Українське Гарантійне Агентство.). Також, податківці встановили, що правила цієї системи не узгоджувалися в НБУ. За повідомленням податкової, була вилучена комп’ютерна техніка, що забезпечує діяльність системи. На банківських рахунках підприємств, «які входили в незаконну схему», було заблоковано понад 60 млн грн.

Я вже другий день не можу перевести свої WMU на картку ПриватБанк через офіційну сторінку WebMoney Ukraine. Також заблоковані будь які інші способи виведення: банківський переказ, платіжні картки, системи переказів.

заблоковані будь які способи виведення webmoney

Але, є можливість вільно обмінювати WMU на інші валюти – WMR, WMZ. Також поки можна розраховуватися за деякі сервіси в Інтернет, поповнювати мобільний телефон Київстар і рахунок Інтернету від Київстар. Решта, сервісів заблоковані.

Сподіваюсь, що цю проблему протягом кількох днів вирішать. Інакше можливий колапс української електронної валюти WMU, шалена інфляція, проблеми у тисяч українських фрілансерів і розквіт тіньових сервісів виведення.

Tags:


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.