Передвиборча компанія до ВР у здолбунівських інтернет-ЗМІ

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Новини.

Передвиборча компанія до ВР у здолбунівських інтернет-ЗМІ

28 серпня в Україні офіційно стартувала виборча кампанія з позачергових парламентських виборів. Я поспілкувався з власниками здолбунівських інтернет-ЗМІ і дізнався чи будуть вони надавати місце на сайті під політичну рекламу. 

Спочатку, що таке політична реклама. Відповідно до статті 66 Закону України «Про вибори народних депутатів України»:

Політична реклама — оплачувані кандидатом, виборчим об’єднанням або іншою особою, що діє в інтересах кандидата, виборчого об’єднання повідомлення, матеріали, які спонукують громадян здійснити запропоновані дії.

Отже, питання яке задав власникам сайтів звучить так:

Під час передвиборчої компанії в Верховну Раду, чи буде ваш сайт надавати місце під політичну рекламу?

Ярослав ВозницькийЯрослав Возницький, засновник “Zdolbuniv.com”

Якщо буде адекватна пропозиція, то ми готові розмістити матеріали з позначкою “політична реклама”. На разі, пропозицій не було. Будуть фініансово вигідні пропозиції від політичних сил, які дотримуються відносно адекватної позиції, ми будемо їх розміщувати на сайті. Точно можу сказати, що не буде будь-яких партій “наближених до регіоналів” і Ляшка.

Микола ОрловМикола Орлов, засновник “Здолбунів City”

Так, наш сайт буде надавати місце під політичну рекламу. З розцінками завжди можна ознайомитися на нашої сторінці “Реклама“.

Але є партії, яким реклама на ЗС буде заборонена, це Компартія, ПР, ПРУ, Українській Вибір.

Сергій Кондрачук, головний редактор “Нове-Життя”

Сергій КондрачукНаш сайт – це електронна версія ГАЗЕТИ. Якщо йдуть матеріали в газету (в т.ч. по виборах) – ми їх дублюємо на сайті. Тобто наша ціна за вартість матеріалу в газеті включає дублювання матеріалу на сайт. Банери розміщувати ми не будемо.

Заборон ні для яких партій у нас не буде. 100% усі в рівних умовах: договір, рахунок, проплата, означення рубрики “вибори” і вперед!

Також, я зв’язався з редакцією новоствореного квасилівського інтернет-ЗМІ.

Павло Дутко, один з керівників “Інший Квасилів”

Павло ДуткоМи готові надавати рекламну площу на нашому сайті усім партіям, за винятком відверто антиукраїнських, таких, як Партія регіонів, КПУ, чи нові проекти Тигіпка та колишніх регіоналів. Власне, знаючи нашу патріотичну позицію, навряд чи хтось з представників перерахованих політичних сил наважиться до нас звернутися. До того ж, піаритись у Квасилові їм і так є де

Підсумки

Отже, як ми бачимо, всі здолбунівські інтернет-ЗМІ (і не тільки) готові до передвиборчої компанії до Верховної Ради.

Звичайно, партії можуть використовувати і свої регіональні сайти для проведення агітації. Але поки в Здолбунівському Інтернеті існує тільки 1 сайт, явно пов’язаний з партією – це сайт “Правий Сектор Здолбунів“.

 

Tags: ,


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.