Остання ода старої клавіатурі

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Новини.

Стара і нова клавіатури

Прийшов той час коли моя стара клавіатура вийшла на пенсію за станом здоров’я. Отже, я не став кардинально міняти свої смаки і купив нову клавіатуру той же фінської фірми Sven. 

Хотілося би трохи розказати історію старої клавіатури Sven Ergonomic 3000, адже вона того заслуговує.

Куплена вона була в Тирасполі, в середині липня 2003 року, десь за 25$ (200 грн). Я як раз тоді, почав вивчати сліпий десятипальцевий метод набору на клавіатурі в програмі “Соло на клавіатурі“, за методикою В. В. Шахиджаняна.

24 липня 2003, я успішно пройшов всі 100 вправ програми і здав фінальний іспит.

Клавіатура була дуже зручна для сліпого набору, ергономічність додавала +30% до швидкості. Вражав її великий розмір і незвичайна форма.

Протягом наступних 10 років, клавіатура пройшла зі мною всі 5 років університету, вся моя творчість написана саме на неї. Нескінченні розмови в чатах, ICQ, баталії на форумах. Звичайно як же без різних комп’ютерних ігор.

Йшли роки, мінявся комп’ютер, але клавіатура залишалася.

Неймовірно, але за цей час не було ні одної поломки, ні разу мені не прийшлося розбирати її щоб чистити. Я раз на рік її чистив пилосмоком і цього вистачало.

Завдяки цієї клавіатурі я познайомився зі своєю майбутньою дружиною і спілкувався поки вона чекала мене в Україні.

Отже, 7.09.2010 клавіатура разом з комп’ютером переїжджає в Україну. На неї я навчився створенню сайтів і SEO.

Але ніщо не вічне.

В один день, коли я катався в NFS World, заскрипіла клавіша “Стрілка вправо”, а потім зовсім відвалилася. Матеріал кнопки не витримав часу, пластмасова ніжка зламалася навпіл. Приклеїти нереально.

Значить прийшов час купляти нову клавіатуру.

Стара і нова клавіатура Sven

Sven Comfort 3535.

Клавіатура куплена в Розетці, за 115 грн, це майже в 2 рази дешевше ніж стара.

Клавіатура Sven Comfort 3535

 

Я старався вибрати зручну, компактну і надійну клавіатуру від Sven. Щоб вона прослужила не менше за стару. Сподіваюсь що так і буде.

П. С.

Висловлюю велику подяку фірмі Sven за її якісну продукцію. Paljon kiitoksia!

ОНОВЛЕННЯ 14.07.2013.

Пройшло 2 місяці після того як я купив нову клавіатуру. За цей час я по-справжньому переконався що вона мені не подобається і у неї є серйозні недоліки.

По-перше, мені дуже не сподобалося відмінність сили натискання клавіш середнього ряду клавіатури і 2 нижніх. Коли я погано попадав по клавішам нижнього ряду вони занадто важко натискалися і це дуже дратувало.

По-друге, відсутня клавіша вимкнути комп’ютер, до якої я так звик. Приходилося вручну натискати комбінацію Alt+F4, вибирати в меню Windows пункт “Завершення роботи” і клікати по ньому. На старої клавіатурі достатньо було натиснути клавішу Power.

Отже, сьогодні я полагодив собі стару клавіатуру. Як і порадив мені мій двоюрідний брат Олексій, я зняв клавішу Scroll Lock і поставив її на місце зламаної стрілки. Все працює!

Стара клавіатура полагоджена

З поверненням моя стара бойова клавіатура! Дайош ще 3 млн гарантійних натискань!

Tags:


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.