Warning: Declaration of WarpMenuWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/gbrtiras/svitodar.org/www/wp-content/themes/yoo_subway_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 556
Огляд найкращих веб-сайтів дитсадків Рівненщини | Дмитро Хомицький


Огляд найкращих веб-сайтів дитсадків Рівненщини

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Інтернет.

dnd-zd завантаження (1) завантаження

Я і мої знайомі фахівці з графіки (дизайнери, фотографи) зробили огляд найкращих сайтів дитячих садочків Рівненської області за оцінкою освітян.  

Отже, як повідомляє Здолбунів.ком, з посиланням на Телеканал “Рівне 1”:

На Рівненщині впроваджують електронну реєстрацію дошкільнят, у понад 5 разів зросла кількість дитсадків, які створили власні веб-сайти, прозвітували заступникові голови облдержадміністрації Олексію Губанову.

Тим часом за оцінкою освітян, найкращі веб-сайти мають дитсадки «Грайлик» (м. Здолбунів), «Теремок» (м. Дубровиця) та «Ромашка» (м. Острог).

Ось ці 3 сайти:

http://dnz-zd.ucoz.com/ – Дошкільний навчальний заклад “Грайлик“, м. Здолбунів.

gray

http://romashkasad.at.ua/ – Дошкільний навчальний заклад №1 “Ромашка“, м. Острог.

romashka

http://dnzteremok1.ucoz.ua/ – Дошкільний навчальний заклад №1 “Теремок“, м. Дубровиця.

teremok

Огляд сайтів.

1. SEO

Всі 3 сайти створені на безкоштовному хостингу uCoz, а фахівці веб-майстри знають що якісні сайти створюються на платному хостингу. У всіх представлених сайтів нульові показники Google PageRank і Яндекс ТіЦ.

Грайлик і Теремок створені у 2013 році, а Ромашка у 2011.

Середня відвідуваність за 3 місяці: Ромашка – 10 осіб щодня, Грайлик – 3 осіб щодня, Теремок – 1 осіб щодня.

2. Дизайн.

Щоб оцінити дизайн, я запросив моїх знайомих фахівців допомогти мені. Я запропонував оцінити дизайн сайтів і розставити їх по місцям в порядку убування.

Інна Кравчик – колорист, м. Здолбунів.

1. Теремок. 2. Грайлик. 3. Ромашка.

Теремок найбільш по дит. веселий, кольоровий, годинник – кльовий. У Грайлика все чітко-правильно, тому і суховато. Ромашці бракує дитячих мотивів і музика дратує. 

Олексій Кравчук – веб-дизайнер, м. Рівне.

1. Теремок. 2. Грайлик. 3. Ромашка

Максим Федорчук – фотограф, м. Здолбунів.

1. Теремок. 2. Грайлик. 3. Ромашка.

Максим Губиш – ігровий дизайнер в SMOKOKO, м. Рівне.

1. Теремок. 2. Грайлик. 3. Ромашка

Отже, як ми бачимо, всі фахівці одноголосно вважають дизайн сайту дитячого садочку “Теремок” найгарнішим.

Підсумки.

З точки зору SEO, сайти мають приблизно однакові показники, хіба що у садочка “Ромашка” трохи більше середня відвідуваність (мабуть сезонні зміни). Але якщо взяти дизайн, то тут у нас одноосібний лідер “Теремок”.

Цілком зрозуміло що перше враження на відвідувача, який зайшов на сайт, складає привабливий дизайн, а потім вже наповненість контентом і функціонал. Тому я вважаю що найкращий веб-сайт дитсадка, серед найкращих сайтів за думкою освітян, це сайт дитячого садочку “Теремок”, м. Дубровиця.

Зауваження автора.

Дуже дивно, чому у трійку кращих сайтів дитсадків Рівненщини від м. Здолбунів потрапив саме сайт дитсадка “Грайлик”, коли є майже повністю ідентичний по дизайну, віку і SEO-показникам, сайт дошкільного навчального закладу №5 “Усмішка” – http://dz5zd.at.ua/.

usmishka

Tags:


Схожі статті:

© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.