Warning: Declaration of WarpMenuWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/gbrtiras/svitodar.org/www/wp-content/themes/yoo_subway_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 556
Моя робота в SiteClinic | Дмитро Хомицький


Моя робота

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: SEO, Моє життя.

1-construction-worker-rolling-up-sleeve-retro-aloysius-patrimonio

Ось вже 9 місяців, як я приєднався до команди SEO-спеціалістів компанії SiteClinicКористуючись нагодою, хочу трохи розказати про нашу компанію і чим там займаюсь саме я. 

SiteClinic, або якщо б Комаровський був сєошніком

Наша компанія допомагає власникам сайтів “вилікувати” будь які “хвороби” їх сайтів: це поширені проблеми відсутності трафіку і поганих позицій в пошуковій видачі, попадання під фільтри Google і Яндексу, занизька конверсія і слабе юзабіліті,  а також відсутня стратегія розвитку проекту.

Аналітики SiteClinic

Але найголовніше, на мою думку, що ми допомагаємо веб-майстрам запобігти появі всіх цих проблем. Для цього у нас є блог – http://siteclinic.ru/blog/, в якому можна знайти поради і відповіді на будь які питання пов’язані з оптимізацією і просуванням сайту.

Крім цього, наш “головлікар” Олена Камська і провідний аналітик Юрій Кушнеров ведуть персональні блоги, які стали скарбницею безцінної інформації у своєї галузі, для новачків і професіоналів.

Олена Камська і Юрій Кушнеров

По аналогії з відомим українським лікарем Євгенієм Комаровським, ми також слідкуємо за всіма нововведеннями в галузі інтернет маркетингу, і намагаємось простими словами донести наші знання до веб-майстрів.

Дмитро Хомицький, аналітик компанії SiteClinic

– Пані Олено, яке моє персональне завдання на цій конференції?

– Одягти шнурок SiteClinic, задавати питання, представлятися як web-аналітик компанії SiteClinic.

З розмови з Оленою Камською перед поїздкою на Lviv iCamp 2014.

Наразі, моя основна робота – аудити і експертизи сайтів клієнтів компанії. За 9 місяців праці, я зробив вже десяток аудитів різноманітних сайтів, як інформаційних так і комерційних.

Робота складна, але цікава, адже щоразу аналізуєш новий сайт, і необхідно досконало зрозуміти його головну мету, а потім вже всі його вади.

Як виглядають наші звіти аудитів, можна подивитися в портфоліо. Взагалі, коротко про це можна сказати так:

– Ти читаєш книги? Яку ти останню книгу прочитав?

– Ні. Я сам пишу… аудити.

Останній аудит, який я написав, складався з 35 сторінок.

А ось так виглядають мої робочі місця;), адже я працюю віддалено (офіс компанії знаходиться в Одесі).

Моє основне і додаткове робоче місце

Звичайно, крім аудитів у мене ще є багато цікавих корпоративних проектів над якими я працюю. Наприклад, запуск сайту компанії на національному домені – SiteClinic.ua. Тому, якщо ви помітили помилки правопису, будь ласка, відпишіть про них в коментарях до статті.

На цьому поки все! Любіть і пишайтеся своєю роботою.

Tags:


Схожі статті:

© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.