Warning: Declaration of WarpMenuWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/gbrtiras/svitodar.org/www/wp-content/themes/yoo_subway_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 556
Моя еволюція імені | Дмитро Хомицький


Моя еволюція імені

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Моє життя.

tld-name1Вся історія еволюції мого особового імені від часів без Інтернету до теперішнього часу. 

Dima_H (1997-2001)

Це мій перший нікнейм, який я використовував в іграх на комп’ютері. Літера “H” означала “Homitsky”, так я писав своє прізвище англійською.

Першими іграми, де я вписав “Dima_H“, були: Grand Prix Circuit і Network Q RAC Rally Championship.

В цей період я активно вивчав будову комп’ютера, його програмне забезпечення, активно грав в ігри.

Aquarius (2001-2005)

Моє знайомство з Інтернетом почалось з інтернет-чатів і постійних завантажень чогось. Це була епоха чатів, форумів, порталів. Всі собі придумували цікаві нікі, прізвиська  і псевдоніми. З’явилося багато друзів, яких я знав тільки по нікам і роками не знав їх справжнє ім’я.

Aquarius на берегу Днестра (09.2003)

Колись я їхав в маршрутці в університет, а по радіо між піснями почали розказувати прогноз для знаків зодіаку. Звичайно, я уважно слухав про свій знак зодіаку “Водолій” і мені раптом прийшла думка, що  це непоганий нік! І по опису все збігається. Але російською “Водолей” – це було не круто, тому я взяв англійський варіант “Aquarius“.

Це був один з найяскравіших періодів в моєму житті: університет, рок-музика, перша любов. Деякі мої старі друзі, досі мене так кличуть.

СветодарСветодар (2006-2009)

Захоплення рок-музикою плавно перетекло в захоплення язичництвом. На той час це був розквіт різного роду течій Рідної Віри Слов’ян. Гримуча суміш релігії і націоналізму.

Я придумав собі “слов’янську адаптацію” водолія, тобто людина яка дарить світло всім, нічого не вимагаючи взамін. Так вийшло російською “Светодар“.

В цей час я активно цікавився націоналізмом, націонал-соціалізмом і всім тим, що здавалося, може змінити світ на краще. Я остаточно вирішив будувати своє майбутнє в Україні. У 2009 році я знайомлюсь зі своєю майбутньою дружиною.

Світодар (2010-2011)

На український манер – “Світодар“, вперше моє прізвисько хтось написав на форумі reactor.org.ua. Це був форум українських автономних націоналістів, де я став сидіти після того, як остаточно вирішив переїхати в Україну.

У 2010 році, після переїзду в Україну, почалось сімейне життя. Це останні роки, коли я займався націоналізмом, після чого почалось повільне вгасання інтересу до нього.

Світодар

Я почав вивчати створення сайтів і активно ними займатися. Цей період можна коротко охарактеризувати “адаптація, інтеграція, еволюція”.

Дмитро Світодар (2012-2013)

Часи коли можна було відписувати серйозні речі, ховаючись за нікнейм, вже минули. Дорослим людям треба відповідати за свої слова і вчинки, тому я став відписувати вже під справжнім ім’ям, але в якості прізвища використовував старий нік – “Дмитро Світодар“.  З часом це стало додавати багато проблем: то подруги дружини не розуміли, чому у неї у VK прізвище не таке як  у мене; то різні грамоти і посвідчення громадського кореспонденту “Здолбунів City” оформлені на справжнє прізвище.

Дмитро Світодар

В цей час я активно став розвиватися як блогер і громадський активіст Здолбунова. Відвідував тренінги журналістики. Став таким собі янголом-охоронцем Здолбунівського Інтернету.

Дмитро Хомицький (2014-теперішній час)

Кінцева сходинка еволюції мого імені привела до мого справжнього імені і прізвища – “Дмитро Хомицький“. Причинами, які до цього призвели, я вважаю: становлення особистості, професійне зростання, влаштування на роботу в серйозну компанію.

Прийшов час просувати свою справжню особистість як бренд. Без масок, чесно і впевнено.


Схожі статті:

© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.