Мої діти

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Статті.

Мої діти

Оригінал цієї статті – “Мои дети” був написаний мною російською мовою, на початку січня 2008 року, в моєму блозі на livejournal.com. Блог потім був видалений, але статтю я зберіг. Викладаю переклад українською. Описаний мій так сказати системний підхід, ідеалізований і запланований на майбутнє. 

Я вважаю.

Створення людини починається з того моменту, коли в наших ще не зовсім дорослих умах зароджується мрія (казка, план) про майбутнє життя в якій обов’язково будуть діти. Це можуть бути фантазії, або в пориві гніву або образи, що мовляв мої діти будуть точно не такими як ці, або мої діти будуть краще мене. Бажання щастя, здоров’я, багатства своїм дітям, все це частини одного цілого. Напевно це і є дорослішання.

Так буде.

Задовго до появи дітей. Я зі своєю дружиною буду мріяти про дитину. Наші думки, фантазії, надії будуть пов’язані вже з нею. У нас в головах вже зародиться казка, під назвою “Діти”. Ми обміркуємо все, як зачати, де народжувати, де ростити, як ростити, яке дати ім’я, як виховувати, і хто повинен вийти коли подорослішає. Безумовно це буде руська людина! Або, якщо висловитися точніше, слов’янин. Можливо етнічний українець, можливо напівросіянин – напівукраїнець, а можливо і українець і на чверть німець. У будь-якому випадку він буде Білий. так як моя майбутня дружина буде ТІЛЬКИ білою.

Імена.

Свого сина ми назвемо слов’янським ім’ям. Святослав, Ярополк, Пересвет, Ратибор, Ярослав. Для дочки, будуть такі імена: Світлана, Велеслава, Ольга, Поліна (на честь моєї матері), Лада, Леля, Малуша (як любов Святослава), Ярослава. Або будь-які інші варіації, але бажано щоб ім’я було слов’янським, і підходило людині. На жаль в дитинстві це важко визначити. Шкода що в нас дорослі імена не даються по досягненню повноліття.

Народження.

Народжувати неодмінно потрібно буде в тому місці (місті) де самі кваліфіковані акушери (лікарі). Дитина повинна народитися здоровою, і не захворіти в пологовому будинку. Народження здоровим забезпечать йому батьки, так як я і моя дружина не будемо вживати спиртного, курити, і взагалі будемо вести здоровий спосіб життя. Я постараюся зробити в будинку, спорт-кімнату або тренажерний зал. Можливо я займуся якимось слов’янським національним єдиноборством. Благо є у нас клуби Любки, СПАС і т.п. Також і моя дружина, буде займатися спортом, звичайно в жіночому напрямку. Будь то всякі шейпінгом, аеробікою, і т.п. Хоча я звичайно б хотів щоб крім того вона знала прийоми самооборони на вулиці, ну і ще було б здорово навчити її прийомам стрільби з пістолета. Тому що час такий і ідеологія така.

Безумовно народження це найважливіший момент у житті людини, його народжують або він сам народжує. Я вважаю що народити дитину двом здоровим батькам можливо, легко і просто. Навіть у самому зубожілому пологовому будинку і з самим недосвідченим акушером. Здоровій і сильному дитині по силам перенести все це. Якщо згадати час, 50 років тому, 100 років тому, 1000 років тому, то тоді жінки народжували у найстрашніших умовах. Згоден, тоді народжували багато і виживало дуже мало новонароджених, але зараз все таки не кам’яний вік.

Зачаття.

Я б дуже хотів щоб мої діти теж були Водоліями, тобто народилися взимку. До 4-5 місяців вони якраз застануть Весну. проживуть тепле сонячне Літо, зміцніють і зустрінуть Осінь. До Зимі немовля буде зміцнілим і виплекала усіма радощами і теплотою батьків. Процес зачаття теж дуже відповідальний, тому до цього часу потрібно буде добре почистити організм від усякої гидоти, хімії і т. п.

Вагітність.

Під час вагітності я постараюся щосили допомагати дружині, дарувати її ласку, оберігати її. Я не буду шкодувати ні сил ні коштів, заради цього. Потрібно буде більше працювати. Дружина повинна буде проводити більше часу на природі, в прогулянках, можливо в санаторії. Також дуже важливо здорове харчування. Я звичайно не фахівець. І напевно багато чого не допонімаю. Але хід думки вірний.

Також потрібно буде знайти хорошого фахівця, який буде вести вагітність до самого етапу народження. Тут можна не шкодувати грошей. Але вибрати найкращого!

Виховання.

Я хочу щоб мої діти були найсильнішими, самими здоровими, самими розумними, найсміливішими. І так можна продовжувати нескінченно. Ми з дружиною повинні будемо вкласти в них найкращі свої сторони, вміння та знання. Все найкраще що в нас є. Обов’язково це буде все рідне, наше, без впливу іноземного і чужорідного. Руські, українські та інші казки слов’янських народів. Звичаї, традиції, культура, історія. Все це можна дістати, знайти і дати дитині. Ми це зробимо. Син обов’язково повинен стати сильним і сміливим. Це якості справжнього чоловіка. З дитинства він буде грати в чоловічі ігри, і бажано розвиваючі фізику і розум. Футбол, войнушки, конструктор, шашки. Будь ігри де потрібно буде бігати. Або думати :)

Дочка, перш за все повинна бути жіночною. Вона буде жінкою, і майбутньою матір’ю. Хранителька вогнища. Тут багато роботи для моєї дружини. Вона повинна навчити її всім жіночим премудростям і секретам. Красі, жіночності, ну і т. п. звичайно ж вона теж повинна розвиватися фізично і розумово. Все що для цього потрібно дівчиську, буде їй дано. Всякі там пригалки, скакалки, класики. Любов до рідної культури, вірші, пісні, музика, малювання. Ми з дружиною зробимо все, щоб діти стали самостійними. Вони повинні будуть вміти робити все самі, думати самі, вирішувати самі. Як стріла випущена з лука. Лук і тятива – батьки, стріла – діти. Спочатку ми даємо їм силу і напрямок, далі вони летять самі в потрібному напрямку. Мої діти будуть вірними своєму народові, своїй культурі і своїй Батьківщині. Вони самі будуть розуміти що таке добре, і що таке погано. Вони будуть чесними. Вони будуть гордими.

Дорослішання.

Мої діти, брат і сестра, будуть допомагати один одному. захищати один одного. Ми постараємося виховати їх так, щоб вони не сварилися. Сім’я адже це останній бастіон, фортеця. Тут не буде чвар. Також до виховання наших дітей повинні докласти руку батьки, але тільки в контексті нашого напряму. Вони не мають докорінно міняти наші задумки.

Мої діти

03.01.2008

veter14

Tags: , , , , , , ,


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.