Warning: Declaration of WarpMenuWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/gbrtiras/svitodar.org/www/wp-content/themes/yoo_subway_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 556
Майбутнє Інтернету | Дмитро Хомицький


Майбутнє Інтернету

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Творчість.

Ілюстративне фото з Sims 3

Мої думки у вигляді нарису на тему “Як ми бачимо майбутнє SEO“.  Накидав небагато. Хотілося щоб було забавно і смішно, а вийшло як є.

Яким буде майбутнє Інтернету

Текстовий інтернет пішов у минуле. На зміну сайтам, прийшли якісь напівживі сутності з штучним інтелектом і зачатками розуму.

Тепер в інтернет-магазинах замість читання нудних текстів характеристик товару, розглядання фото з ​​вами спілкується гарна дівчина і навіть приміряє все на собі.

Вікіпедія еволюціонувала в віртуального Ейнштейна, якому можна задати будь-яке питання і отримати відповідь.

Пошукові системи еволюціонували в супер-операційні системи. Тепер не потрібно включати комп’ютер, шукати інтернет-магазин, порівнювати товари та оплачувати покупку. Все це робить ОС. Досить вимовити вголос «купити велосипед для прогулянок за містом, мені і дочці».

Професія «SEO-оптимізатор» еволюціонувала в «сутність-оптимізатор». Вся робота зводиться до «виховання сутності», наприклад, «інтернет-магазин», «інтернет-ЗМІ», «розважальний сайт», «медичний портал». Для цього оптимізатор щодня спілкується з сутністю на цільові теми, відповідає на питання і допомагає вирости в фахівця.

Сутність може мати людську подобу, або бути істотою з світу фентазі, або персонажем мультфільму, та ким завгодно.

Просунуті магазини мають кілька сутностей, з індивідуальним характером в залежності від клієнта. Магазини бідніші користуються універсальним шаблоном, абияк натренованим відповідати по-людськи.

Що з себе представляють інтернет-ЗМІ? Тепер це сутність-диктор, який коментує (розжовує) будь-які події, про які ти запитаєш. Звичайно ж в потрібному тобі ключі відповідно з твоїми поглядами і політичними переконаннями. Оптимізатори тренують його розуміти політику, відносини «свій-чужий», вміння переконувати і доводити, ну і звичайно ж брехати.

Прогноз погоди, це тепер не тільки інфографіка. А й ради як одягтися, куди поїхати, з моделюванням навколишнього середовища в різні пори року у вас за вікном. Оптимізатори постараються щоб прогноз погоди підстроївся під всі ваші «параметри» і «плани».

Tags:


Схожі статті:

© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.