Любов

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Статті.

Любов

Яке все таки слово, а?

Як я розумію любов. 

Взаєморозуміння, взаємодопомога, рука об руку, спиною до спини, йти до єдиної мети. Абсолютна партнерство заради взаємного посилення сильних сторін один одного і придушення слабких. Бути єдиною стіною і фортецею, мечем і щитом, неподільним цілим. Взаємоповага, бути рівними і не схожими один на одного. Як Яв і Нав переплітаючись утворюють Прав.

Ось так я розумію любов.

Але є те що всі зазвичай плутають і видають за любов. Це примхи інстинктів закладених Природою. Будь-яка істота чоловічої статі буде завжди шукати якомога більше красивих самок для того щоб продовжити свій рід, також як і істоти жіночої статі будуть шукати найбільш сильного і здорового самця щоб народити гідне потомство і знайти захист від зовнішнього світу. Це завжди буде в нас поки ми люди. Можна скласти тисячі поем, віршів і пісень, придумати різні закони і заповіді. Все це буде йти проти Природи, а тому і буде порушуватися завжди.

Буде потрібно мільйони років еволюції, перш ніж ми зможемо відкинути древні інстинкти. Відкинувши їх, ми може бути перейдемо на новий рівень розвитку, зміняться ідеали та світогляд. Але це буде дуже не скоро.

08.12.2006

Tags: ,


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.