Warning: Declaration of WarpMenuWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/gbrtiras/svitodar.org/www/wp-content/themes/yoo_subway_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 556
Купівля-продаж і реєстрація нерухомості в Здолбунові | Дмитро Хомицький


Купівля-продаж і реєстрація нерухомості в Здолбунові

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Новини.

Послуги купівлі-продажу нерухомості в Здолбунові

Сьогодні мені знов довелося відвідати декілька закладів Здолбунова, і я користуючись нагодою у своєму блозі хочу висловити подяку їх працівникам і взагалі написати невеликий відгук. Сподіваюсь він буде корисний для здолбунівчан які хочуть оформити купівлю-продаж нерухомості і зробити реєстрацію прав власності. Адже цим я сьогодні успішно займався. 

Офіс приватного нотаріусу Здолбунівського районного нотаріального округу Банацької Л. І

По-перше, хочу висловити подяку приватному нотаріусу Здолбунівського районного нотаріального округу Банацької Л. І., офіс якої знаходиться по вулиці Кн. Ольги 27. Спокійно і без проблем оформив всі документи купівлі-продажу нерухомості. Затишний офіс, ввічливі працівники. Всі документи гарно оформлені, печаті, штампи, голографічні наліпки і  все таке:). Ніде проблем з ними не було.


Також, сьогодні скористався послугами такого новоствореного закладу як УКРДЕРЖРЕЄСТР.  

Здолбунівський УКРДЕРЖРЕЄСТР знаходиться він по вулиці Незалежності 64.

Як пише Урядовий Портал:

з 1 січня 2013 року всі органи державної реєстрації прав розпочали належне функціонування відповідно Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», яким запроваджена нова система держреєстрації відповідних прав.

Отже, тепер щоб змінити власника нерухомості в технічному паспорті на квартиру, треба йти не в БТІ, а звертатися в УКРДЕРЖРЕЄСТР для реєстрації прав власності. Знаходиться він по вулиці Незалежності 64.

Здолбунівський УКРДЕРЖРЕЄСТР знаходиться він по вулиці Незалежності 64. Здолбунівський УКРДЕРЖРЕЄСТР знаходиться він по вулиці Незалежності 64.

Я був одним з перших відвідувачів цього закладу, адже він створений 1 січня 2013 року, і ще не запрацював на повну силу. Але як я зрозумів з фізичними особами ніяких проблем немає. Працівники дуже доступно пояснили які документи треба зібрати, і як заповнювати заяву. І навіть пообіцяли самі передзвонити коли реєстрація буде готова. Поки черг в закладі ніяких немає. Я дуже радий що величезна державна машина тут не застопорила моїх паперових справ, на відміну від Здолбунівської районної лікарні.

Tags: , , , , , , ,


Схожі статті:

© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.