GBR – Фан-клуб ФК ТИРАСПОЛЬ

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Мої веб-проекти.

GBR - Фан-клуб ФК ТИРАСПОЛЬ - скріншот сайтуGreen Bloody Raiders або коротко GBR, так звуть себе фанати футбольного клубу ТИРАСПОЛЬ, який виступає у Національної Дивізії по футболу Молдови.

На початку березня 2011 року, я з моїм другом Вєталєм вирішили створити сайт фан-клубу для того щоб фанатам було зручно спілкуватися, координувати дії, читати звіти з виїздів, а також дивитися фото і відео з матчів. До нас, вже було декілька спроб створити сайт, і деякі навіть непогано працювали, але всі вони були закинуті та згодом припинили своє існування. Це було дуже погано, тому що губилися цікаві матеріалі, спогади, фото, відео…

Оскільки на той момент Вєталь, як фанат GBR,  був налаштований підняти з колін “оф-двіж” і прославити фан-клуб не тільки у Придністров’ї, але й у Молдові. Ми всерйоз взялися за справу.

Для мене цей проект був другим після “В’язання“, пройшло майже пів року (від 11.11.2010) як я почав освоювати сайтобудивництво.

Задачі проекту:

  • Місце зустрічі фанатів, майданчик для спілкування
  • Стрічка швидкісних новин
  • Фото/відео альбоми

Отже, 07.03.2011 був створений сайт на WordPress, стандартний дизайн Twenty Ten. Були створені рубрики, підключені соціальні мережі, налаштований дизайн, а згодом для запеклих дискусій була створена модна на той час гостьова на сервісі Borda.

Результат.

Всі задачі поставлені перед сайтом були виконані.  Сайт успішно набрав відвідуваність близько 30 осіб, і в принципі вище цей планки ніколи не підіймався, тому що сайт вузькоспеціалізований і ним користувалися тільки обмежене коло фан-клубу. Це не заважало сайту успішно відпрацювати майже рік у SAPE, успішно попасти у каталог DMOZ, не кажу вже за придністровські каталоги сайтів. Після того як прибрав сайт із біржі посилань, через 2 місяці, 17.07.2012 він отримав ТіЦ 10.

Плани.

В майбутньому, якщо буде сенс і фан-клуб ФК Тирасполь не помре, можна змінити дизайн сайту на більш потужний і гарний. Проекту потрібні ентузіасти які будуть просувати його в соціальних мережах і на форумах Тирасполю. Це допоможе долучити нових людей у фан-клуб, адже це основа проблема фан-клубів у місті.

Tags:


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.