“Домашній Інтернет” Київстар і безкоштовні розмови по телефону

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Статті.

"Домашній Інтернет" Київстар і безкоштовні розмови по телефонуОсь вже рік як до нас у Здолбунів прийшов прогрес у вигляді величезного провайдера Інтернет. Так, це “Домашній Інтернет” від Київстар.

Сьогодні я розкажу про бонуси від користування Інтернету Київстар, які можна витрачати на мобільний зв’язок і яких вистачає майже на місяць розмов. 

Мешканці будинків вже бачили на під’їзді або на дверях ось таки яскраві рекламні об’яви Київстар.

Рекламні об'яви "Домашній Інтернет" Київстар 

Таким чином, щасливим мешканцям повідомляють що у них є можливість безкоштовно підключити “Домашній Інтернет” Київстар, а деякі вже давно їм користуються.

Ось які тарифи нам пропонують.

Тарифи "Домашній Інтернет" Київстар

Як ми бачимо, при користуванні будь яким тарифом, щомісяця нараховуються бонуси. Бонуси нараховуються на бонусний рахунок 4 числа кожного місяця. Їхня кількість дорівнює сплаченій у попередній місяць абонентній платі за послугу «Домашній Інтернет». Як пишуть на офіційному сайті:, бонуси можна витрачати на:

  • Оплату послуг мобільного зв’язку для абонентів Київстар, в тому числі djuice та Beeline.
  • Партнерську програму.
  • Послуги «Домашнього Інтернету».

Нас цікавить перший пункт “Оплата послуг мобільного зв’язку”. Бонуси можна перевести на бонусний рахунок мобільного телефону і сплачувати вихідні дзвінки на номери абонентів мережі «Київстар», та інших операторів мобільного та фіксованого зв’язку України, а також текстові і мультимедійні повідомлення.

У мене наприклад тариф “Зручний”, по якому я щомісяця отримую 75 бонусів. Це 75 хвилин для розмов. Цієї кількості мені з лишком вистачає на місяць. Таким чином, якщо ви для мобільного зв’язку користуєтеся тарифними планами без абонентської плати, наприклад Київстар “Базовий” або Djuice “Легкий”, то треба тільки один раз активувати їх (40 грн) і більше ніяких поповнень грошами, тепер можна використовувати тільки бонуси.

Щоб переказати бонуси треба підключитися до послуги “Мій Київстар”, для цього зареєструватися на сайті, зайти у свій аккаунт, вибрати “Послуги та акції” і перейти в “Переказ бонусів”.

Вікно переказу бонусів на мобільний телефон

Ось так, у двох словах, про те як можна заощадити на мобільному зв’язку за допомогою бонусів від послуги “Домашній Інтернет” Київстар.

Tags: , , ,


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.