Блогери Здолбунівщини

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Інтернет.

Блогери Здолбунівщини

Вирішив зібрати повний список сайтів блогерів і просто відомих мешканців міста Здолбунів і Здолбунівського району. Отже знайомтеся… 

Ольга Ферар.Ольга Ферар.

21 рік, студентка, вже мама (має сина), проживає у Здолбунові. Як вона пише про себе, звичайна мешканка міста, в душі критик, свій блог використовує щоб висловити свою думку та бачення проблем міста.

Блог створений 10.03.2013, на платформі сайту zdolbuniv.com.

http://ferar.zdolbuniv.com/

 

Володимир Карпетченко.Володимир Карпетченко.

Депутат Здолбунівської районної ради, вчитель фізики ЗОШ №4 міста Здолбунів. 51 рік. Проживає у Здолбунові. Поки має всього один запис у своєму блозі.

Блог веде з 21.01.2013, на платформі сайту zdolbuniv.com.

http://karpetchenko.zdolbuniv.com/

Микола Орлов.Микола Орлов.

Засновник громадської організації «Аналітичний центр розвитку міста ЗЕОН». Про себе пише: за спеціальністю Економіст, по життю – авантюрист, на роботі – Керівник і Радник. Починав 03.03.2009 з блогу на платформі Юкоз http://orlov.ucoz.org/, потім 11.01.2011 продовжив на власному домені. Можна сказати найстаріший блогер Здолбунівщині.

http://mykolaorlov.name/

 

Ярослав Ніколін.Ярослав Ніколін.

Адміністратор ресурсу zdolbuniv.com (колишній zdolbuniv.info), голова прес-служби Національної спілки письменників України. 25 років. Іноді, коли встигає, відписує у своєму блозі. А взагалі, він людина яка зробила вагомий внесок в популяризацію Здолбунівського Інтернету.

Блог веде з 30.12.2012, на платформі сайту zdolbuniv.com.

http://nikolin.zdolbuniv.com/

Світлана Ніколіна.Світлана Ніколіна.

Голова Рівненських обласних організацій Української Народної Партії та Всеукраїнського товариства “Просвіта”. 47 років. Основний рід занять: політика, громадська діяльність. У своєму блозі пише переважно про злободенні теми Здолбунова. Також активно коментує статті сайту zdolbuniv.com.

Блог веде з 14.01.2013, на платформі сайту zdolbuniv.com.

http://nikolina.zdolbuniv.com/

 

Яна Польова.Яна Польова.

Веде російськомовний “Блог нестандартных мыслей”. 31 рік, одружена, мама 2 дітей. Яна захоплюється і вивчає “Системно-векторну психологію”, більшість статей у блозі присвячені цьому знанню. Блог свій веде вже понад 3 роки. Вона один з найпотужніших і найстаріших блогерів Здолбунівщини. Її блог один з найвідвідуваніших сайтів у Здолбунівському Інтернеті. Пише про все, що важливо для неї і чим хоче поділитися з світом. Також вона встигає відписувати і в своєму блозі на livejournal.com.

http://polyova.com/

Олександр Войцеховський.Олександр Войцеховський.

Про себе пише, що він корінний мешканець міста Здолбунова, наразі навчається в місті Луцьку. Студент Східноєвропейського Національного Університету імені Лесі Українки, громадський активіст. Зізнається що понад усе на світі любить свою Батьківщину рідну неньку Україну. Відповідно, більшість статей патріотичного напрямку.

Блог веде з 21.02.2013, на платформі сайту zdolbuniv.com.

http://sashko.zdolbuniv.com/

Микола Огородник.Микола Огородник.

Відомий майстер плетіння з соломи. Саме його власноруч створений дідух постійно у переддень Різдва Христового, виставляється на центральній площі Рівного, майдані Незалежності. Власний сайт створений 27.08.2007, це один з найстаріших сайтів Здолбунівщини. Хоча блог на сайті відсутній, але я не міг не включили його в цей список.

http://www.solomka.nm.ru/

 

Дмитро СДмитро Світодар.вітодар.

Я представник третьої хвилі еміграції  українських етнічних репатріантів на Батьківщину. Якщо коротко: хороший хлопець, не більше… Свій сайт створив 12.05.2012, на якому відписую про свої думки і спогади, у вигляді статей, нарисів, нотаток, віршів і навіть оповідань. Активно беру участь у всіх Здолбунівських Інтернет проектах. Адміністратор багатьох здолбунівських сайтів. Такий собі “янгол охоронець” Здолбунівського Інтернету. Бажаєте узнати більше, читайте мій блог.

http://www.svitodar.org/

 

Віталій Носов.Віталій Носов.

Відомий спортсмен Здолбунівщини (хоча він себе таким не вважає), цікава людина, революційних IT поглядів. Залізничник. Прихильник здорового способу життя. Ідеолог безкоштовного Wi-Fi Інтернету. Організатор Skype-чату Здолбунівщини. Використовує свій сайт щоб ділитися цікавою інформацією. Хоча він не веде повноцінний блог, але його домашня сторінка майже виконує цю функцію.

Сайт створений 01.12.2012 на платформі narod.ru.

http://ya-runningman.narod.ru/

Отже, це перший список-каталог блогерів Здолбунівського Інтернету. Актуальний на 24.04.2013. Якщо хтось з читачів знає інших блогерів Здолбунова і Здолбунівського району, будь ласка, повідомте в коментарях або через зворотню форму зв’язку.

Також, нагадую що ресурс zdolbuniv.com дає можливість кожному охочому здолбунівчанину отримати свій власний блог з особистим доменом назва.zdolbuniv.com, що для цього треба читайте на сторінці Блоги zdolbuniv.com.

UPD 20.07.2013

08.07.2013 блоги на порталі Zdolbuniv.com. були закриті.

Отже, Здолбунівський Інтернет, втратив 6 блогів:

Tags: , , , ,


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.