Warning: Declaration of WarpMenuWalker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /home/gbrtiras/svitodar.org/www/wp-content/themes/yoo_subway_wp/warp/systems/wordpress/helpers/system.php on line 556
Відповіді на запитання друзів | Дмитро Хомицький


Блог мобілізованого офіцера: відповіді на запитання друзів

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Мобілізація.

WIN_20151225_09_57_04_Pro

Відповіді на запитання друзів про мою службу в армії по мобілізації.

Умови …. про місто саме … Чи залишось шось те шоби нагадувало про окупацію ….

Слов’янськ,  в межах якого розташовується базовий табір нашої бригади пробув в окупації 84 дня. Детальніше про ці події, можна почитати на Вікі. В самому місті є районі які постраждали від бойових дій, але в цілому місто практично не зазнало руйнувань. Залишились лише деякі сліди від колишніх блок-постів на перехрестях. Звичайно, відчувається якась “сепарська” аура, це помітно по обличчях мешканців, коли вони нас бачать, або розмовляють з нами. Особисто я, ніколи не намагався їм щось доказати, чи показати що ми тут господарі. Я завжди ввічливо спілкуюсь з працівниками магазинів, намагаючись показати що наш українській мир не такий жахливий, як вони бачили по ТБ, а українська армія достойна називатись “воїнами Світла”, а не “карателями”.

WIN_20151227_12_50_59_Pro

Контракт підписуєш?

Багато про це думав. Щодня на мене робиться великий тиск, щоб я залишився на контракт. Обіцяють велику заробітну плату, багато різних бонусів і взагалі “Армії я дуже потрібний”. Але я втомився, і хочу додому. Контракт підписувати не буду.

Після звільнення в запас, підеш знову в Армію?

Складне питання. Зараз мені б дуже не хотілося через якихось півроку знов отримати повістку по мобілізації. У мене є родина, мій дім, і я хочу провести життя з ними.

Твій погляд на армію з середини! забезпечення солдат, умови проживання, премії на свята яких не було (у нацгвардії були) ,побут! Логіка!

Про армію з середини вже писане переписане. Десь є проблеми, а десь вони відсутні. Є військові частини де дуже багато проблем і вони практично не вирішуються, а є навпаки, все не так уж і погано. Точно можу сказати, що якщо порівняти армію до війни і після, це 2 великі різниці. У всіх сферах.

Наша 95 бригада, розташовується в регіональному ландшафтному парку “Слов’янський курорт“, більшість будівель тут в нормальному для проживання стані. Умови нормальні. Щодо забезпечення, то скаржитись немає на що, до нас регулярно приїжджають фури з продовольством. Тиловики в свою чергу нормально забезпечують солдат, сержантів і офіцерів. Щодо премій, то всі атошні премії сплачуються вчасно. Звичайно, аватари за зальоти лишаються їх.

WIN_20150406_101717

Звичайна кімната офіцерів штабу

WIN_20150410_091755

Отримане спорядження і озброєння

rp_l70IEYRr24c.jpg

Toughbook офіцера штабу для роботи

Щодо логіки, то в армії своя специфіка. Можна зробити правильно, а можна як треба. Ініціатива в більшості випадків карається. Мислити треба по військовому. Але я вважаю, що мобілізовані мають шанс добре посприяти впровадженню якихось реформ. Можна запропонувати адекватні зміни, щодо оптимізації служби. Головне в потрібний момент запропонувати свої ідеї. Наприклад, одна з моїх інновацій – використання навігаційної програми SAS.Planet, для створення найновіших фотосхем місцевості.

Чи повернешся в свою Одеську команду)) чи чекають тебе там?

Так, я планую повернутися в SiteClinic. Протягом крайніх 11 місяців служби в армії, я постійно думав чим зайнятися після повернення. Всі інтереси, захоплення, ідеї які були на гражданці, з часом втратили свою привабливість. Коли я згадував про свої зайняття до мобілізації і що до них прийдеться знов повернутись, на мене находила смертельна нудьга. Починаючи Здолбунівським інтернетом і закінчуючи глобальним SEO. Схоже це звичайна втомленість. Я думаю, достатньо буде просто повернутися і добре відпочити.

Щодо, чи чекають на мене в одеській команді, я думаю домовленості про моє повернення не переглядались. Моє фото досі присутнє на сторінці співробітників компанії.


Схожі статті:

© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.