Блог мобілізованого офіцера: 2 місяці служби

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Мобілізація.

rp_37714_14207016172.jpg

Пройшов ще один тиждень служби. Ділюся новою порцією новин і цікавостей.

Що потрібно і чого не вистачає

З мого невеликого досвіду служби, вважаю що зараз ЗСУ потрібні люди, як справжні професіонали, так і будь які мобілізовані, а також обслуговуючий персонал. Техніка, озброєння, забезпечення все знайдеться, були б люди.

Телевізор

Якимось чудом до нашого телевізора підключена супутникова антена і тому у нас навіть є вибір що подивитися. Зазвичай ми дивимось канал «Трофей» про охоту і рибалку, також я люблю дивитися різні наукові передачі по каналам «Мега» і «Eco TV». Іноді щось можна подивитися на «Unian TV».

Новини, як правило, ми не дивимося, бо швидко псується настрій. Хоча інші офіцери активно їх переглядають.

Контракт

Протягом 2 тижнів мого перебування в частині, мені вже 5 разів пропонували залишитися в ЗСУ на контракт. Казали що ЗП велика (в рази більше ніж моя на гражданці) і всьому навчать чого не вмію. Як я вже казав, армії дуже потрібні люди.

А щодо мене, то я не маю бажання пов’язувати своє майбутнє життя з армією. Я ставлюсь до цієї професії дуже серйозно, і тому вважаю що повинне бути покликання присвятити все життя військової справі. У мене цього немає. Мені здається, що я занадто добрий і чутливий для цього діла.

Зарплата за перший місяць мобілізації

Перший місяць мобілізації у мене пройшов в навчальному центрі Академії сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного на Яворівському полігоні. Початок – 04.02.2015, кінець – 07.03.2015.

В перший тиждень після прибуття в учебку, всім мобілізованим оформили зарплатні карти ПриватБанк. Отримав і я свою «Золоту картку для виплат». Ось які виплати на неї я отримав:

23.02.2015 – 789.86 грн.;

11.03.2015 – 2510.56 грн. (отримав вже перебуваючи в пересильному пункті м. Житомир);

Разом це 3300 гривень 42 копійки.

Як я розумію, більше виплат за навчання я вже не отримую. Якось, в учебці був день коли місцевий начфін зробив годину консультацій для всіх бажаючих, але я не пішов, було ліньки.

Також, хочу зауважити, що на сьогоднішній день – 31.03.2015 я більше не отримував ніяких виплат на карту. Цікаво, скільки я отримаю за 6 днів в пересильному пункті і 16 днів в зоні АТО.

Телефон

Як ви зрозуміли, телефон – це одна з найнеобхідніших речей мобілізованого, без нього нікуди. Це зв’язок з домом і дзвінки по службі.

Під час навчання в учебці, хтось невідомий мені скинув на телефон 200 грн. Я так і не узнав хто це був, але я дуже вдячний йому. Це дозволило мені весь час без проблем спілкуватися з дружиною, родичами і друзями.

У нас в частині, на мій подив, більшість товаришів по службі мають телефонні номери life:). Тому мені з Київстар, щоб не втрачати гроші, прийшлося купити: телефон на 2 SIM-карти Samsung E1202 – 499 грн., стартовий пакет life:) – 20 грн., і карту поповнення на 25 грн. Отже, тепер у мене надійний телефонний зв’язок зі всіма.


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.