10 причин створити власний блог

Автор: Дмитро Хомицький. Рубрика: Інтернет.

main_buy_online

Для чого здолбунівчанину власний блог, чому він корисний, як він допоможе і які його переваги? Спробую відповісти на ці запитання. 

Для початку, взагалі що таке блог? Подивимось що каже Вікіпедія:

Блог (також блоґ, англ. blog, від web log, «мережевий журнал чи щоденник подій») — це веб-сайт, головний зміст якого — записи, зображення чи мультимедіа, що регулярно додаються. Для блогів характерні короткі записи тимчасової значущості.

Блогерами називають людей, які є авторами блогів. Сукупність усіх блогів в Інтернеті створює блогосферу.

Отже, блог – персональний сайт на якому можна вести, так би мовити, свій щоденник. Здолбунівська блогосфера сьогодні нараховує всього 8 блогерів.  Звичайно, не всі вони справжні блогери, хтось веде свій тематичний сайт, хтось ділиться своєю творчістю, але більшість дійсно веде щоденник, в якому пишуть про все що їх хвилює.

Але я хотів дати відповіді на поставлені питання, тому перейдемо до них.

1. Блог допомагає відчути себе частиною громади.

Соціальність – основна фішка блогів. Висвітлювання своїх думок, які стосуються міста, допомагає знайти однодумців і прихильників. З часом у блозі формується коло постійних читачів. Разом, вже можна впливати на життя громади, наприклад організовувати екологічні акції і прибирання міста, або вирішувати долю безпритульних собак. Головне – можна відчути що ти не один, зі своїми проблемами і думками.

2. Блог допомагає вирішувати проблеми.

Здолбунівський Інтернет, як і наше місто Здолбунів – невеличкі. Тому, достатньо грамотно і детально розписати свою проблему в блозі, додати фото і відео, і ефект від цього поста (публікації) перевищить всі ваші очікування. Наприклад, з вас перестануть брати 2 грн за ватку в лікарні, до вас в коментарях звернеться сам директор центру зайнятості, в Колібрісі зникнуть прострочені товари і з вами почнуть здороватися.

Блог допоможе іншим людям скористатися вашим досвідом і вирішити свої проблеми.

3. Блог зробить вас відомим.

“Що би ти не робив у Здолбунові, ти завжди будеш першим” – цей мій вислів, достатньо просто характеризує ситуацію, яка склалася у місті. Достатньо написати 2 десятка статей про проблеми міста, і вас стануть впізнавати, як на вулиці так і в державних установах. До ваших дописів у блозі, стануть прислуховуватися і слідкувати за ними. Ви станете рупором частини громади.

4. Блог зробить вас розумнішим.

Крім того, що ви навчитеся викладати свою думку і втілювати її в текст, також ви зможете освоїти на початковому рівні професію журналіста, кореспондента, аналітика, або фотографа. Також, ви отримуєте мінімальні навички адміністрування сайту, додавання контенту і розповсюдження своїх записів.

5. Блог зробить вас щасливішими.

Немає нічого приємнішого, ніж знати, що ваші думки комусь сподобались, вас цінять і до вас прислуховуються. Коли на лічильнику відвідувачів – десятки або сотні унікальних відвідувачів, ви розумієте що якщо зірки запалюють, значить вони комусь потрібні.

6. На блозі можна заробити гроші.

Якщо ваш блог користується популярністю, або на ньому багато цікавих статей на комерційну тематику, то ви можете заробити на рекламі. Можна повісити контекстну рекламу Google, або додати сайт в рекламну біржу посилань Sape. Найкращий варіант коли до вас напряму звернуться рекламодавці і запропонують прорекламувати місцевий бізнес.

Наприклад, мій блог в кращі часи приносив десь 50 гривень щомісяця, а якщо у вас 1000 статей, то можна заробляти і 25 гривень щодня.

7. Мати свій блог – сучасно і модно.

Сучасна “просунута” людина скоріше буде вести блог, ніж строчити дурниці вконтакті. Блог підвищує ваш авторитет і довіру, набагато більше ніж гарне фото в акаунті і 1500 друзів. У Європі і США, вже кожен підліток має свій блог.

8. Блог допоможе вам увійти в історію.

Ваші статті будуть унікальними в межах Здолбунівського Інтернету або взагалі у всій Мережі. Наприклад, ви можете бути єдиною людиною, яка написала про пологовий будинок Здолбунова. І тепер, по запиту “пологовий будинок здолбунів” ваша стаття буде завжди на 1 місці.

Дописи і коментарі в соціальних мережах уходять далеко вниз, і зникають. Статті вашого блогу залишаться назавжди в індексі пошукових систем, і чим старіше вони будуть, тим більше довіри отримають при видачі результатів. Хтозна, може ваш фото-звіт, або відео події буде єдиним яке збережеться через 5-10 років.

Потенційно, у майбутньому, ваші статті зможе прочитати ваша ще ненароджена дитина.

9. Блог допоможе вам зрозуміти себе.

Перед тим, як повідати всьому світу свою думку, досвідчена людина довго обмірковує її і аналізує. З’являється відповідальність за свої слова, розуміння що вони можуть вплинути на багатьох людей і їх довіру. Блог допоможе вам у самоаналізі, усвідомити і сформулювати свої почуття.

10. Ваш блог може врятувати світ!

Допоможіть людям стати щасливіше, розкажіть, поділіться досвідом. Наповнюйте блог частинками Добра, зробіть свій внесок у зміцнення Миру на всієї Землі.


Схожі статті:
© 2012-2017 Дмитро Хомицький. Усі права захищені.